Влада

Чотирьом родинам десантників Порошенко вручив ключі від квартир, які виділила Житомирська міська рада

2 August 2016, 13:05

Завдяки рішенню депутатів Житомирської міської ради чотири родини десантників отримали квартири у Житомирі.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Ключі бійцям 95-ї аеромобільної бригади вручив Президент України Петро Порошенко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин», - інформує міськрада.

Квартири отримали: майор Олександр Порхун, командир військової частини польова пошта В2010. Брав участь в зоні АТО в Донецькій та Луганській областях. Був поранений. Йому присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота зірка».

Майор Ігор Герасименко, командир першого батальйону військової частини польова пошта В1740 (А0281). Брав участь в АТО в Донецькій та Луганській областях. Був поранений. Йому присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота зірка».

 Підполковник Володимир Лагута, заступник командира бригади з повітряно-десантної підготовки військової частини польова пошта В1740 (А0281). Брав участь у антитерористичної операції на Сході країни. Був поранений у бою.

Старший солдат за контрактом Дмитро Павлюк. Проходить військову службу в військовій частині польова пошта В1740 (А0281). В ході операції в зоні АТО отримав поранення. Його багатодітна родина очікує на четверту дитину.

«У цьому році у день Високомобільних десантних військ всі урочистості за участю керівництва країни були передбачені в Житомирі. День ВДВ офіційно затверджений в Україні указом президента у 1999 році, проте своїми коріннями уходить у СРСР: 2 серпня 1930 року на навчаннях під Воронежем вперше в Радянському союзі проведена масова висадка десанту», - інформує міська рада.

Як повідомляв Житомир.info,  2 серпня на базі навчального центру ВДВ у Житомирі відбуваються урочисті заходи за участю президента Петра Порошенка, міністра оборони Степана Полторака, начальника Генштабу Віктора Муженка та командувача ВДВ, колишнього командира житомирської 95-ї бригади Михайла Забродського.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі