Місто

Житомирські спеціалісти перевірили якість води в річці Тетерів та у фонтанчиках на території гідропарку

5 August 2016, 11:11

У Житомирі якість води на пляжах гідропарку у р. Тетерів є нормальною та немає відхилень від мікробіологічних показників.

Про це Житомир.info повідомив Житомирський міськрайонний відділ Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«З метою систематичного та оперативного інформування громадян, Житомирським міськрайонним відділом ДУ «ЖОЛЦ МОЗ У» щотижнево проводиться моніторинг якості води відкритих водойм, які використовуються з рекреаційною метою на відповідність санітарних норм. Станом на 05.08.2016р. відібрано та досліджено 40 зразка води із р.Тетерів на «дорослому» та «дитячому» пляжах в районі гідропарку, які використовуються для літнього відпочинку громадян на наявність яєць гельмінтів, санітарно-хімічні та мікробіологічні показники. Відхилень за вищевказаними показниками не виявлено. Відібрані зразки води з питних фонтанчиків на території гідропарку на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники. Відхилень за даними показниками не виявлено. Моніторингу стану якості водойм, які використовуються з рекреаційною метою продовжується», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня СЕС перевірила якість питної та річкової води на території житомирського гідропарку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі