Економіка

За 7 місяців у Житомирській області сплатили на 25,8 млн грн більше військового збору, ніж рік тому

9 серпня 2016, 12:19

На суму понад 124 млн гривень поповнилась скарбниця держави військовим збором від платників Житомирської області.

Про це інформує відділ організаційної роботи ГУ ДФС у Житомирській області.

«Як повідомив начальник Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області Денис Омельянчук надходження військового збору за січень-липень 2016 року становлять 124,5 млн грн, що на 11,4 млн грн більше прогнозного показника або 110,1%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 126,2 %, або надійшло на 25,8 млн грн більше. В тому числі за липень 2016 року надходження склали 19,9 млн грн. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 132,4%, або надійшло на 4,9 млн грн більше. Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Податкового Кодексу», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у липні 2016 року в Житомирській області до бюджету перерахували більше 200 млн грн єдиного внеску.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі