Політика

Свободівець Максим Вілівчук розвіз сім’ям бійців з Житомирської області 7 тисяч каченят

20 August 2016, 12:06

Свободівець, депутат Житомирської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села Максим Вілівчук сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в селах на Житомирщині.

7 000 качок французької породи Мулард було розвезено 160-ти малозабезпеченим сім’ям і сім’ям бійців російсько-української війни Житомирського, Андрушівського, Ружинського, Хорошівського районів.

«Підтримка розвитку малого фермерського господарства  на селі у наш час дуже важлива. Жителі Житомирщини мають відчувати конкурентоспроможність своєї сільськогосподарської продукції на ринках. І це питання має розглядатись на державному рівні. Визначаючи пріоритетність розвитку аграрного сектору та інтенсивне входження України на світовий ринок аграрної продукції, необхідним постає проведення активної підтримки сільського господарства. Окрім цього, сприяння такого виду діяльності є чудовим способом допомоги й реабілітації для наших бійців російсько-української війни», – зазначає Максим Вілівчук.

Навесні цього року депутат-свободівець забезпечив агропродукцією для її вирощування та початку розвитку малого господарства бійця російсько-української війни, який проживає в Ружинському районі.

«Багато хлопців, які повертаються додому, мають проблеми з працевлаштуванням та фінансовим забезпеченням своїх сімей. Тому вони потребують в першу чергу нашої підтримки, і вона має бути невідкладною й належною», – додає свободівець.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода» 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі