Події

Поліцейські затримали частину банди, яка грабувала автомобілі на міжнародних трасах у Житомирській області

8 September 2016, 13:21

Оперативники рівненського карного розшуку затримали п’ятьох членів озброєної злочинної групи. Про це на спільному брифінгу розповіли перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян та начальник управління Національної поліції України у Рівненський області Сергій Князєв, повідомляє сайт МВС України.

«Злочинці діяли на автошляхах Рівненської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернівецької, Хмельницької, Миколаївської, Вінницької та Одеської областей. Банда складалася з восьми чоловік, мала чітку ієрархію та розподіл обов’язків. Її діяльність координувалася «злодієм у законі» Георгієм Лобдженідзе, відомим на прізвисько «Куцу». Очолював та брав безпосередню участь у розбійних нападах кримінальний авторитет Іраклі Ткебучава», – йдеться у повідомленні.

«Кожна така банда має свою специфіку роботу, окремий напрям та координується впливовими кримінальними авторитетами та «злодіями у законі», – зазначив Вадим Троян.

Він додав, що «злодії у законі», які зараз діють на мирній території України, управляються російською ФСБ, без дозволу якої не приймається жодне рішення.

«Вони осідають тут, на нашій мирній землі, та свідомо, за дорученням російських спецслужб, дестабілізують ситуацію у державі», – повідомив заступник Голови Нацполіції.

«Частина злочинців були вихідцями з Донецької та Луганської областей та, за попередньою інформацією, брали участь у незаконних збройних формуваннях на окупованих територіях. Розпочавши злочинну діяльність у мирних регіонах, вони зберегли сталі зв’язки та контакти з російсько-терористичними угрупованнями», – повідомляється на сайті.

«Мета Росії – втрутитися у соціально-економічне життя нашої держави. Це один із видів гібридної війни – дестабілізувати вулицю та дискредитувати роботу поліції», – наголосив Вадим Троян.

На даний час відомо про 48 кримінальних правопорушень, вчинених групою, 13 з яких – на території Рівненської області. Також учасники можуть бути причетними до скоєння ще 35 аналогічних злочинів на території України, які вони вчинили протягом липня – серпня 2016 року.

Фото з сайту МВС України

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі