Економіка

З початку року Держфінінспекція в Житомирській області виявила порушень на понад 18 млн грн та покарала посадовців

14 September 2016, 12:11

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області протягом січня-серпня цього року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на загальну суму 18,2 млн грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств державної та комунальної форм власності надійшло 3,7 млн грн.

Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 14,5 млн грн, пише Урядовий портал.

«За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 46 управлінських рішень. Для забезпечення максимального відшкодування втрат Держфінінспекція в Житомирській області застосувала до порушників бюджетної дисципліни 43 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, а перед органами прокуратури ініційовано 19 позовів. До Державної служби фінансового моніторингу України направлено 4 інформації про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 2,2 млн грн. За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 123 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної – 37 осіб, із займаних посад звільнено 5 осіб» – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у Зарічанській сільській раді Житомирського району фінінспектори попередили порушення у сфері держзакупівель на майже 8 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі