Суспільство

У Житомир в жовтні приїде всеукраїнський проект «День кар’єри/Profit day»

15 вересня 2016, 12:29

Всеукраїнський проект «День кар’єри/Profit day» проводиться для тих, хто шукає роботу та роботодавців в містах України. Під час заходів плануються семінари, тренінги, ярмарок вакансій та презентації.

Про це 14 вересня під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі розповів Святослав Абрам’юк, керівник проекту.

Головна мета проекту – пошук молодими людьми підходящих для них вакансій, працевлаштування та орієнтація у потребах ринку вакансій. Наразі більше 15 міст долучилися до проекту. Це – Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Чернігів, Золотоноша, Івано-Франківськ та інші.

«Ми дуже раді, що вже другий рік нас запрошують до участі у такому спільному проекті», – зазначила Ольга Семенова, відповідальна за напрямок навчання та працевлаштування ГО «Центр зайнятості вільних людей». Більш ніж 50% внутрішньо переміщених осіб є працездатними, і з них 20-30% становить молодь віком від 18 до 30 років. «Зі свого боку ми намагаємось також долучати лояльних працедавців», – наголосила Ольга Семенова.

Олександр Ярема, заступник міністра молоді та спорту України, зазначив, що міністерство приділяє велику увагу питанню працевлаштування молоді. «Ми маємо щороку можливість підтримувати на конкурсних засадах ініціативи», – підкреслив він.

Андрій Старжинський, віце-президент IT-компанії «SoftElegance» розповів, що створюють робочі місця для талановитих українських програмістів. На зовнішніх ринках компанія популяризує Україну як високотехнологічну країну з великим потенціалом.

«Ми як представники бізнесу зацікавлені у тому, щоб все більше молодих людей ставали програмістами. Ми активно співпрацюємо з навчальними організаціями», – наголосив він.

Роман Мельник, голова ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування», розповів, що вони беруть участь у подібних заходах вже 10 років.

«Це – великий цикл профорієнтаційних заходів по всій Україні», – зазначив Роман Мельник і додав, що «це – найбільш об’єктивний формат передачі інформації».

На сайті проекту є інформація про те, що у Житомирі «День кар’єри/Profit day» цього року буде 11-12 жовтня в Житомирському державному технологічному університеті (вул. Чуднівська, 103).

Фото з брифінгу УКМЦ

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі