ДОПОМОГА

У Житомирі вплітатимуть стрічки у волосся, щоб зібрати кошти для 10-річного Андрія Желіхівського, який пережив інсульт

20 September 2016, 16:59

24 вересня відбудеться всеукраїнська благодійна акція «Вплети жовто-блакитну стрічку у волосся». Співорганізатори акції – Жіночій клуб «Новація» та Благодійна організація «Я-мама!» таким чином збиратимуть кошти на лікування 10-річного житомирянина Андрійка Желіхівського, який пережив iнсульт. Акція відбуватиметься біля кінотеатру «Жовтень» з 14:00 до 17:00.

«Перукарі-волонтери робитимуть зачіски з використанням жовто-блакитної стрічки. За таку зачіску можна буде зробити благодійний внесок. Отриманні від акції кошти будуть передані на лікування 10-річного житомирянина Андрійка Желіхівського, який пережив iнсульт», – розповіла представниця благодійної організації «Я – мама» Ірина Білоус.

За її словами, всеукраїнська акція була заснована, як благодійний проект адресної допомоги та вже відбулася в Тернополі, Львові, Києві, Вінниці, Івано-Франківську.

Довідково: У 10-річного Андрійка Желіхівського з 2,5 років цукровий діабет складної форми. Хлопчик усі ці роки знаходиться на інсуліні. А торік з дитиною сталося чергове горе – хлопчик пережив інсульт. Після складної операції з видалення гематоми у мозку та кількох місяців у реанімаційному відділенні обласної лікарні Андрійка взялися лікувати київські лікарі. Але, на жаль, лікування результату не дало. Хлопчика можуть обстежити у Медичному центрі Best Israel Medical.

«Як наслідок інсульту – гіпертонія. Був тиск 200/180. Препаратами збили його до 103/80. Крім того, тахікардія 144 удари/секунда. Кілька місяців він приймає снодійні і психотропні препарати. Крім того, у Андрія ентеропатія – синдром подразненого кишківника, який супроводжується нестерпним болем після прийому їжі. Тривалий час нічого не їв, тому вага стала 17 кілограм. Зараз поправився до 21 кілограма. Уявляєте, у 10 років дитина має вагу 21 кілограм! Ще у нього порез лівої руки і ноги. У Києві сказали, що все це через діабет. Але допомогти нічим не можуть. Обстежити погодилася клініка в Ізраїлі, зараз шукаємо на це гроші», – розповіла мама хлопчика Валентина.

Вже 5 жовтня потрібно вирушати на обстеження в Ізраїль. Лише за один тиждень обстеження дитини необхідно майже 5000 євро. Рідні сподіваються, що закордоном хлопчику зможуть поставити діагноз та призначити лікування. Батьки Андрійка збирають гроші на обстеження та просять допомоги небайдужих людей.

Карта мами Андрійка в Ощадбанку 4790 7000 0661 8400 (Желiхiвська Валентина Григорiвна). Номер картки у ПриватБанку: 4149 6258 0258 2526. Номер телефону мами: 067 649 62 63.

Контактна особа: Білоус Ірина тел: 067 921 11 02; Bilous-i@meta.ua

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі