Політика

У День міста жителі Овруча отримали від депутатів Опозиційного блоку спецавтомобіль та сучасне медобладнання для лікарні

25 September 2016, 12:29

Живіть довго та народжуйте багато», - побажав жителям Овруча народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко під час святкових заходів з нагоди 1070 річниці від дня заснування міста, що відбулися 24 вересня.

Активну участь у святкуванні Дня міста також взяли депутати обласної ради від Опозиційного блоку: заступник голови Житомирської обласної ради Наталія Рибак, заступник голови  обласної партійної організації, керівник  фракції у  обласній раді Анатолій Мелашенко, Раїса Гула, Олександр Чорноморець, Володимир Нагорняк, Микола Луцюк, керівники районних парторганізацій Микола Левківський (Овруцький район), Павло Шимончук (Народицький район), депутати Ольга Гречко, Вадим Дідківський (місто Коростень).
 
Гості взяли участь у молебні біля пам’ятника святому Макарію та поклали квіти  до пам’ятників воїнам-визволителям та Тарасу Шевченку.
 
Під час урочистого відкриття свята Юрій Павленко привітав жителів та гостей Овруча. У подарунок від депутатів Опозиційного блоку овручани отримали спеціальний автомобіль для районної лікарні, сучасне медичне обладнання для жіночої консультації поліклініки та травматологічного відділення, необхідні матеріали для проведення ремонту в лікарні.
 
"Ми вітаємо древнє місто Овруч з Днем народження. Дуже мало міст у світі, які можуть пишатися такою славною історією, пишатися своїми людьми, котрі творили не тільки майбутнє України, вони творили і сьогоднішній світ. Фракція Опозиційного блоку в обласній раді прийняла рішення зробити чимало цінних подарунків для того, щоб життя кожного жителя міста стало кращим і щоб люди  були здоровішими. Ми подарували медичне обладнання для Центральної районної лікарні, тому що для нас головним пріоритетом є життя і здоров'я наших громадян. Тим більше, що ця земля постраждала  від Чорнобильської катастрофи. І крім того, для нас дуже важливою є підтримка материнства і дитинства, тому окрема наша допомога стосується саме найменших жителів міста. Без сумніву, забезпечення охорони здоровя кожної мами, кожної жінки цієї землі є дуже важливим. Ми бажаємо жителям Овруча жити довго і багато народжувати", - сказав Павленко.
Гості свята мали можливість насолодитися цікавою культурною програмою, оригінальними виступами дитячих та юнацьких колективів.
 
Депутатів від Опозиційного блоку щиро вітали місцеві майстрині, учасники фестивалю «Поліська пані Картопелька», який у цей день стартував у Овручі. 
 
Юрій Павленко, депутати обласної ради поспілкувалися з представниками місцевих громад, говорили не лише про гарне свято, а й про ситуацію в країні, бажання миру і злагоди на українській землі, необхідність відновлення економіки та наведення порядку у державі.
 
Народний депутат подякував жителям міста за підтримку Опозиційного блоку як політичної сили під час виборів та зазначив, що саме ця підтримка стала наказом для більш ефективної діяльності.
 
 
 
 
 
 
 
 
Прес-служба Опозиційного Блоку в Житомирській області

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі