Місто

На житомирських вулицях збільшується кількість поліцейських: патрулюватимуть біля нічних розважальних закладів та парків

6 October 2016, 13:40

З 5 жовтня в Житомирі збільшено кількість поліцейських нарядів за рахунок додаткового залучення патрульних, нацгвардійців та працівників Житомирського відділу поліції. Загалом у місті, окрім постійних автопатрулів, працюватиме ще 10 піших.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба головного управління Національної поліції в Житомирській області.

«Такі заходи зумовлені необхідністю посилити контроль за правопорядком у громадських місцях обласного центру, попереджувати грабежі та крадіжки, особливо у темну пору доби та з транспортних засобів, залишених господарями без нагляду на ніч», – йдеться у повідомленні.

«Ми активізуємо превентивні заходи поліції, збільшуючи кількість поліцейських на вулицях Житомира, та плануємо вживати й інші кроки у цьому напрямі. У місті, окрім патрульних, також працюватимуть поліцейські роти особливого призначення, нацгвардійці та дільничні офіцери. Додаткові наряди заступатимуть щоденно у вечірній час», - розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. –

Маршрути піших патрулів розроблено з урахуванням концентрації правопорушень, відтак вони проходять поблизу нічних розважальних закладів, інших місць дозвілля молоді, парків відпочинку.

Перший цільовий інструктаж додатковим нарядам перед несенням служби провів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока, закцентувавши увагу на необхідності сумлінної роботи.

«З початком навчального року у місті збільшилась кількість студентів. Молоді люди можуть як самі потерпати від крадіжок чи грабежів, так і вчиняти їх, тому будьте уважні до пізніх перехожих, галасливих компаній та нетверезих войовниче налаштованих осіб», - зазначив Сорока.

Відтак поліцейські звертаються до житомирян з проханням ставитись до їх роботи з розумінням та повідомляти про усі факти порушень правопорядку.

Як повідомляв Житомир.info, 22 березня на майдані Корольова 229 нових патрульних склали присягу на вірність народу України.

Фото з сайту ГУ Нацполіції в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі