Події

У Житомирській області правоохоронці виявили майже 40 тонн незаконно випаленого деревного вугілля

7 October 2016, 11:45

На покинутій фермі неподалік села Вигів Коростенського району та на території колишнього військової частини поблизу села Висока Піч Житомирського району співробітники СБУ спільно з Нацполіцією та прокуратурою виявили два виробництва із майже 40 тоннами розфасованого деревного вугілля.

Про це Житомир.infoповідомила прес-служба СБУ в Житомирській області.

«На покинутій фермі неподалік села Вигів Коростенського району ділок самовільно встановив чотири ємності об’ємом 30 кубічних метрів, так звані «бочки», в яких нелегально випалював вугілля із деревини твердих порід. На складі підпільного виробництва співробітники спецслужби виявили майже 30 тонн розфасованого вугілля. Під час перевірки бізнесмен не надав правоохоронцям жодних дозвільних документів. Ще один комерсант встановив на території колишнього військової частини поблизу села Висока Піч Житомирського району ємності для випалювання деревного вугілля. Підприємець мав дозволи на встановлення обладнання, але вісім печей працювали незаконно. На території виробництва зберігалося десять тонн розфасованої у поліетиленові мішки готової продукції», – йдеться у повідомленні.

Розпочато досудові розслідування у рамках кримінальних проваджень, відкритих за ст. 241 Кримінального кодексу України. Незаконно встановлене обладнання демонтується.

Фото з сайту СБУ.

Як повідомляв Житомир.info, тиждень тому на території колишніх колгоспів Бовсунівської та Жеревецької сільських рад Лугинського району правоохоронці «накрили» підпільні цехи з майже 20 тоннами деревного вугілля.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі