Місто

Студент житомирського університету здобув золото на міжнародних змаганнях з карате

16 October 2016, 12:11

Днями у Мінську відбувся Міжнародний кубок ХІІ Minsk Open – Sanker Cup, одним із переможців якого став студент Житомирського державного університету Віталій Єлізаров.

Про це повідомляють на сайті ЖДУ ім. І. Франка.

«У змаганнях брали участь понад 800 учасників із п’яти країн: Росії, Білорусії, Латвії, Казахстану та України. Одним із представників від України був студент 41 групи факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Віталій Єлізаров. У категорії 16+ серед шістнадцяти учасників «франківець» посів І місце та здобув золото для України», – йдеться у повідомленні.

Також прес-служба вишу нагадує, що тижнем раніше Віталій взяв участь у міжнародних змагань по карате Banzai Cup2016 в Берліні, а також привіз бронзову нагороду на "First Capital Open Cup" з Харкова.