Місто

Житомирян запрошують на безкоштовний майстер-клас з розробки комп'ютерних ігор

2 листопада 2016, 15:40

У суботу, 12 листопада, в Житомирі пройде безкоштовний майстер-клас «Розробка комп'ютерних ігор».

Про це Житомир.info повідомили організатори - Комп'ютерна Академія ШАГ. 

Захід відбудеться в конференц-залі готелю «Україна» за підтримки управління освіти і науки Житомирської ОДА. 

«Доповідачем запрошено незалежного гейм-розробника зі Львова Олега Новосада, який мав досвід запуску власної студії з розробки ігор. На сьогоднішній день він веде власний стартап-проект -  гра Severenity та займається розробкою мобільних додатків у SoftServe. На майстер-класі житомиряни зможуть дізнатися про технології створення ігор, їх монетизацію, мобайл та гейм-девелопмент», - пишуть організатори.

«Своєю сферою я обрав мобайл і гейм-девелопмент, адже переконаний, що мобайл індустрія – це майбутнє, а ігри – вічні. Саме тому, я використовую сучасні технології в своїх проектах і з великим задоволенням надам поради гейм-дизайнерам та початківцям щодо розробки комп’ютерних ігор!» - зазначає Олег Новосад.

Комп’ютерна Академія ШАГ –  міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на IT-освіті. Цього року в Житомирі було відкрито 42 філію. В процесі навчання студенти безкоштовно отримують міжнародні сертифікати від компаній: Microsoft, Cisco та Autodesk. Високий рівень знань зможуть отримати всі, хто мріє реалізуватися в сфері IT. Перший набір учнів триватиме до 14 листопада.

Потрапити на захід «Розробка комп'ютерних ігор» можуть всі бажаючі, попередньо зареєструвавшись на сайті Академії: http://zhitomir.itstep.org/ або за телефонами:  (067) 303 05 33, (093) 087-30-33.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі