Культура

День студента у Житомирі: «Молодіжний ринг» нагородив переможців

16 листопада 2016, 15:46

Напередодні Міжнародного Дня студента у великій концертній студії обласного телебачення з успіхом пройшов щорічний молодіжний громадсько-мистецький захід "Молодь – за мир і процвітання України".

Його організували управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, об'єднання творчого розвитку молодих талантів "Академія зірок".

У глядацькій залі був повний аншлаг, що свідчить про те, що захід вже став традиційним та улюбленим для молодих житомирян і щороку збирає велику кількість своїх прихильників.

Ще до початку мистецької частини у фойє телецентру проходив великий Соціальний ярмарок, де юнаки та дівчата взяли участь у патріотичній руханці "Україна у серці", конкурсі слоганів "Здоровий спосіб життя для мене це…", переглянули відеоролики соціальної тематики, а бажаючі змогли пройти тестування на ВІЛ та взяти участь у анонімному анкетуванні. Такий інформаційний профлеш було проведено з допомогою спеціалістів обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом, міського центру соціальних служб для молоді, обласного центру "Здоров'я", БО "Нехай твоє серце б'ється", громадських організацій "Перспектива" та "АСЕТ".

У мистецькій частині прозвучали кавер-версії відомих українських хітів "Минає день, минає ніч", "Тече вода", "Розмалюй мої сни", "Європа і Україна", "Розпрягайте, хлопці, коні", Країна моя" у виконанні молодіжних співаків Антона Лукашика (до речі, переможця "Молодіжного рингу-2013"), Наталії Пацьоли, Дар'ї Собчук, Анастасії Затолюк, Юлії Нагорної, а також відомі європейські хіти, які виконали Дмитро Ніжельський (учасник цьогорічного Всеукраїнського телепроекту "Ікс Фактор-7"), Марія Шатило, Олександра Нідзельська та вихованці міського культурно-спортивного центру. Нові танцювальні композиції представили численні учасники танцювальних корпорацій "T-Squad Dance School" та "Hot Arabian Dance". Із захватом сприйняли глядачі виступи гостей заходу – молодіжних колективів "KRISTI" та "T-SQUAD". За підсумками 2016 творчого року всі учасники заходу отримали дипломи обласної адміністрації та міської ради у різноманітних номінаціях.

Вагомою частиною мистецької програми стало найочікуваніше молоддю творче змагання "МОЛОДІЖНИЙ РИНГ-2016", у якому взяли участь сильні естрадні вокалісти: студентка Київського Національного університету культури і мистецтв  Любов ЧАЙКА та студент Житомирського державного технологічного університету Євген КРАВЧУК. Вони змагались протягом трьох турів, відповідали на цікаві запитання глядачів, а наприкінці заходу усі присутні своїми оплесками визначили переможця у головній номінації "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2016 року" – ним став Євген Кравчук, який отримав нагороди від обласного та міського управлінь сім'ї, молоді та спорту, а також призи від "Академії зірок".

Організатори молодіжного заходу

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі