Політика

Нардеп звернувся до Гройсмана щодо відповідності голови Коростишівської РДА займаній посаді

18 листопада 2016, 15:06

Народний депутат України Павло Дзюблик днями звернувся з запитом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо відповідності займаної посади Коростишівським головою районної державної адміністрації Житомирської області Василю Купрійчука.

«До мене, як до народного депутата України, неодноразово зверталися жителі Коростишіського району Житомирської області щодо неправомірних дій голови Коростишівської адміністрації Купрійчука В. М. На основі звернення, мною та моїми колегами, було підготовлено два депутатських запити, які були озвучені на засіданні Верховної Ради 02.09.2016 р. та 08.09.2016 р…

Розпорядженням голови обласної адміністрації, в травні цього року, було дане доручення Купрійчуку В. М. заключити договір оренди земельної ділянки Слобідської сільської ради з ТОВ «Коростишівський гарнкар’єр». В тому ж місяці відбулося засідання земельної комісії, яка визначила орендну ставку в розмірі 8% від нормативно-грошової оцінки. До цього часу договір оренди головою адміністрації Купрійчуком В. М. не підписаний. В результаті таких дій бюджет сільської ради недоотримав 600 тисяч гривень податку на землю…», - йдеться у запиті.

Також на своїй сторінці у Facebook, нардеп звернувся до губернатора Житомирської області Ігоря Гундича щодо ефективності роботи голови Коростишівської РДА.

«Черговий «ляп» голови Коростишівської райдержадміністрації. На цей раз дороговартісний для Коростишівщини. До речі, вікна в Студеницькій і Старосілецькій школах до цих пір не встановлені. Питання до Ігор Гундич. А може настав час оголосити конкурс на посаду голови Коростишівської районної державної адміністрації?», - пише Павло Дзюблик.

Як повідомляв Житомир.info, 17 листопада трасу Київ-Чоп у Житомирській області перекрили близько 40 підприємців, рух транспорту частково обмежений.

Фото документів зі сторінки у Facebook Павла Дзюблика

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі