Місто

З наступного року учні 1-4 класів харчуватимуться в школах Житомира лише за письмовою заявою батьків

21 листопада 2016, 16:19

З 2017 року в молодшій школі харчувати дітей будуть тільки за заявою батьків.

Про це повідомив заступник міського голови Матвей Хренов, пише сайт Житомирської мерії.

«Зараз кошти на харчування виділяються на всіх без виключення дітей молодшої школи, які навчаються. Але досить часто є ситуації, коли діти не їдять в їдальні, навіть коли вони є у школі. Або дітям не подобається їжа, або батьки проти і годують дітей самостійно, або є медичні протипоказання. Для того, щоб уникнути нецільового використання коштів, у 2017 році в молодшій школі (1-4 класи) харчуватись будуть тільки ті діти, батьки яких написали заяву на харчування. Тобто, харчувати дітей з 1-го по 4-ий клас будуть лише за письмовою заявою зі згодою батьків на харчування», - зазначає Матвій Хренов.

Такий крок обумовлений оптимізацією використання бюджетних коштів. Зокрема, і автономізацією навчально-виховних закладів. Зекономлені таким чином кошти залишатимуться у школі і будуть спрямовані на покращення навчально-технічної бази школи. Наприкінці року адміністрація закладу спільно з батьківським комітетом будуть вирішувати куди спрямувати кошти.

«Це робиться для того, аби батьки розуміли, що якщо дитина не їсть у школі – це не економія на їх дитині. Ці кошти будуть цілеспрямовані на покращення матеріально-технічної бази самої школи, де навчається дитина. Це можуть бути нові комп’ютери, мультимедійні дошки, тощо», - наголошує заступник міського голови.

Адміністрації школи мають місяць на діалог з батьками для роз’яснень з цього приводу, а батьки – для прийняття рішення.

Як повідомляв Житомир.info, аби дізнатися, що пропонують житомирським школярам на обід, журналісти з перевіркою ходили по шкільним їдальням міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі