Місто

Переможці гри 10-го корпоративного чемпіонату з боулінгу-2016 в Житомирі

22 листопада 2016, 11:11

8 листопада в житомирському Liberty Hall відбулася 4 гра 10-го Ювілейного Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2016.

Організатори: рекламна агенція Пропозиція (реклама на моніторах в маршрутках) та Liberty Hall.
Liberty Hall - забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! 

Цього дня змагалися компанії м. Житомира:

Експотранс-граніт

Укрсиббанк

Ощадбанк

WOG

Арт-кафе КРОК

Грайфф Флексіблс Україна

Двері Полісся

ПУМБ 

Патріоти

 Ін Бев.

 

Найбільшу кількість балів набрала команда «Патріоти» з результатом 1155 балів і потрапила в півфінал. Отримали подарунки  від магазину "Країна вин", подарунковий сертифікат від містечка відпочинку "Грінвуд", вазон від "Greenflora", сертифікат на безкоштовну гру Квеструм "60 minutes" (https://vk.com/60mquest), продукцію від  ТМ Chudnoff та The Highland Fox,  запрошення на виставу в  Житомирський  драмтеатр  ім. Івана Кочерги.

Найактивніші команди матчу – Ощадбанк і АртКафе Крок (отримали вазони від «Greenflora»).

Найкращий чоловічий результат у Михайла  з команди Патріоти - 352 бали (в подарунок фірмовий бокал ТМ Чернігівське та візитниця від компанії VADIUS). Найкращий жіночий результат у Інни з компанії  Патріоти - 299 балів (отримала віски The Highland Fox та знижку на Квеструм, папку від Телеконтакту) . У фіналі серед жінок Інна буде змагатися за сертифікат на суму 500 грн. від салону «Diadema» та сертифікат на макіяж від школи-студії макіяжу Колчик " Beauty Pro". 

В перерві чемпіонату учасники в конкурсах складали вірші про спонсорів, танцювали, проявляли творчість і  таланти в різних іграх та отримали подарунки від Генерального спонсора - горілка ТМ Chudnoff та віски  The Highland Fox,  презервативи ТМ DOLPHI,  білети до кінотеатру "Україна" та  Житомирського драмтеатру ім. Івана Кочерги. 

Всі хто правильно вгадали прапор країни - отримали сертифікати на суму 100 -150 грн. на будь-які поїздки по Україні від ТА «Чотири сезони», сертифікати зі знижкою на просування і створення сайтів від компанії  VADIUS. В конкурсі на знання англійської мови - розіграли сертифікати від курсів англійської мови WinWin та знижки на покриття для підлоги від Pol.zt.

Майже кожен активний учасник отримав водичку ТМ "Тонус-кислород" і горішки ТМ "Big Bob". Партнер чемпіонату вікна РОС порадував усіх приємними сувенірами. Представник від партнера "Тoyota Стар-Кар Житомир" вручила своєму фавориту подарунковий сертифікат на придбання аксесуарів.  Всі учасникив в своїх папках отримали в подарунок дисконтні карти від партнеру чемпіонату - Ювелірного салону «Diadema» та знижку 100 грн. на покупку продукції в  магазині "Країна Вин". 

У фіналі учасники чемпіонату отримають подарунки  ще й від наших партнерів - Viseven та Комп'ютерний Всесвіт!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі