Місто

Корпоративний чемпіонат з боулінгу в Житомирі: переможці 5 гри

23 листопада 2016, 16:13

10 листопада в житомирському Liberty Hall відбулася 5 гра 10-го Ювілейного Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2016.

Організатори: рекламна агенція Пропозиція (реклама на моніторах в маршрутках) та Liberty Hall.
Liberty Hall - забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! 

Цього дня змагалися компанії м. Житомира:

Глибочиця

Станишівка

Земляки

Чуднофф №1

Славік - Орман

Чуднофф №2

Магістр 

Електросила

кінотеатр Україна

Хевен Вотер

 

 

Найбільшу кількість балів набрала команда Електросила з результатом 1056 балів і потрапила в півфінал. Отримали подарунки  від магазину "Країна вин", подарунковий сертифікат від містечка відпочинку "Грінвуд", вазон від "Greenflora", сертифікат на безкоштовну гру Квеструм Житомир 60 Минут (https://vk.com/60mquest), продукцію від  ТМ Chudnoff та The Highland Fox,  запрошення на виставу в  Житомирський  драмтеатр  ім. Івана Кочерги.

Найактивніша команди матчу – Магістри (отримали вазони від «Greenflora»).

Найкращий чоловічий результат у Максима  з команди Електросила - 341 бали (в подарунок фірмовий бокал ТМ Чернігівське та візитниця від компанії VADIUS). Найкращий жіночий результат у Ірини з компанії  Магістри - 215 балів (отримала віски The Highland Fox та знижку на Квеструм, папку від Телеконтакту) . У фіналі серед жінок Ірина буде змагатися за сертифікат на суму 500 грн. від салону «Diadema» та сертифікат на макіяж від школи-студії макіяжу Колчик " Beauty Pro". 

В перерві чемпіонату учасники в конкурсах складали вірші про спонсорів, танцювали, проявляли творчість і  таланти в різних іграх та отримали подарунки від Генерального спонсора - горілка ТМ Chudnoff та віскі  The Highland Fox, презервативи ТМ DOLPHI,  білети до кінотеатру "Україна" та  Житомирського драмтеатру ім. Івана Кочерги. 

Всі хто правильно вгадали прапор країни - отримали сертифікати на суму 100 -150 грн. на будь-які поїздки по Україні від ТА «Чотири сезони», сертифікати зі знижкою на просування і створення сайтів від компанії VADIUS. В конкурсі на знання англійської мови - розіграли сертифікати від курсів англійської мови WinWin та знижки на покриття для підлоги від Pol.zt.

Майже кожен активний учасник отримав водичку ТМ "Тонус-кислород" і горішки ТМ "Big Bob". Партнер чемпіонату вікна РОС порадував усіх приємними сувенірами. Представник від партнера "Тoyota Стар-Кар Житомир" вручила своєму фавориту подарунковий сертифікат на придбання аксесуарів.  Всі учасники в своїх папках отримали в подарунок дисконтні карти від партнеру чемпіонату - Ювелірного салону «Diadema» та знижку 100 грн. на покупку продукції в  магазині "Країна Вин". 

У фіналі  учасники чемпіонату  отримають подарунки  ще й від  наших партнерів - Viseven та Комп'ютерний Всесвіт!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі