Влада

Мер Житомира звільнив двох директорів комунальних підприємств

25 листопада 2016, 16:12

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звільнив двох директорів комунальних підприємств «Парк» та «Управління автомобільних шляхів».

Розпорядження мера Житомира «Про звільнення директора комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради Шуста В.П» та «Про звільнення начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради Гаврилюка В.М.» 24 листопада опубліковані на сайті Житомирської мерії.

«Розглянувши заяву Шуста В.П. про звільнення, відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".:

1. Звільнити 25 листопада 2016 року Шуста Володимира Петровича, директора комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради з займаної посади за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України та припинити з ним контракт.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В», - йдеться у розпорядженні.

«Розглянувши заяву Гаврилюка В.М. про звільнення з займаної посади, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Звільнити 24 листопада 2016 року Гаврилюка Володимира Михайловича, начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради з займаної посади за власним бажанням, стаття 38 Кодексу законів про працю України та припинити з ним контракт.

2. Виконання обов’язків начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради покласти на заступника директора цього підприємства Омельянчука Олександра Володимировича.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А»,- йдеться у документі.

Як повідомляв Житомир.info, директор житомирського комунального підприємства «УАШ» написав заяву на звільнення. 7 листопада Сергій Сухомлин у коментарі Житомир.info розповів про те, що Володимир Шуст був у нього і пише заяву на звільнення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі