Влада

Двом родинам загиблих учасників АТО придбали квартири у Житомирі за державні кошти

20 грудня 2016, 12:28

У Житомирі 20 грудня родинам загиблих учасників антитерористичної операції вручили сертифікати на житло, яке придбано за державні кошти.

Про це пише сайт Житомирської ОДА.

«Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА Світлана Бойм зустрілася з Оксаною Борушевською, яка втратила чоловіка, та Володимиром Рибаком, який втратив сина, та висловила щирі слова вдячності за те, що їх рідні мужньо боронили Україну», - йдеться у повідомленні.

Перед врученням сертифікатів Світлана Бойм зазначила, що 26 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження, відповідно до якого Житомирській області передбачено 43,9 млн грн державної субвенції для будівництва чи придбання житла для 65 сімей загиблих військовослужбовців.

«Чуднівська та Черняхівська райдержадміністрації спрацювали найшвидше в цьому плані. Отримавши субвенцію восени, РДА вже в грудні закупили квартири двом родинам у м. Житомирі», – наголосила Світлана Бойм.

Також на зустрічі були присутні голова Черняхівської РДА Павло Ігнатенко та Чуднівської РДА Петро Яригін, які запевнили членів сімей в тому, що за будь-яких обставин та в будь-який час вони можуть звертатись за допомогою та консультацією.

Дружина загиблого Олександра Борушевського разом з донькою отримали сертифікат на трикімнатну квартиру, вартість якої 498 тис. 164 грн.

Батькові загиблого Михайла Рибака вручено сертифікат на однокімнатну квартиру вартістю 380 тис. 971 грн.

Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА зазначила, що ці дві родини загиблих першими в області отримали житло у 2016 році. Проте робота в цьому напрямку продовжується і найближчим часом ще 63 сім’ї отримають житло від держави.

Як повідомляв Житомир.info, 2 червня на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради було прийнято рішення про надання житла сім’ям загиблих військовослужбовців та інвалідам І-ІІ групи з числа військових, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції. У Новограді-Волинському Житомирської області міський голова Віктор Весельський 27 квітня вручив ордери на квартир 8 сім’ям загиблих учасників АТО та одному учаснику АТО – інваліду ІІ групи.

Фото з сайту Житомирської ОДА

Житомир.info

Матеріали по темі