Україна

У Тимошенко і Тіни Кароль тепер є дещо спільне (2 фото)

25 березня 2008, 16:19
Днями у співачки Тіни Кароль з‘явилося дещо таке, що раніше було тільки у прем‘єра Юлії Тимошенко та народної артистки СРСР Софії Ротару. Першій красуні 2007-го року вручили \"Оскар\", щоправда тільки \"Жіночий Оскар\".

Таку нагороду від одного з жіночих журналів співачка отримала за результатами голосування за рік.

Протягом року читачі журналу голосують за найпопулярніших жінок країни. Після цього визначаються лідери голосування, яким і вручають почесну нагороду.

Читачами були відзначені досягнення Тіни в області музики: випуск альбому \"Полюс притяжения\", що менш ніж за три тижні продажів одержав статус \"золотого\", і Всеукраїнський гастрольний тур по 26 містах України.

 Тіна Кароль отримала \"оскара\"

\"Ніколи не думала, що буду одержувати \"Оскар\", нехай і \"жіночий\", український. Думаю, що в першу чергу, цю нагороду вручають за працьовитість і завзятість, а вже як наслідок - за популярність і досягнуті результати роботи\", - сказала Кароль на прес-брифінгу в Києві, повідомляє прес-служба співачки.

Відомо, що така сама нагороду є також і у прем‘єр-міністра Тимошенко. Леді Ю отримала свого \"Оскара\" у передостанній день січня, писала \"Українська правда\".

Між іншим, у Юлії Володимирівни це вже другий \"Жіночий Оскар\". Тому одержавши нагороду, вона поцікавилася, чи можна їх колекціонувати, пише \"Ліга\".

До речі, за чутками, між Тимошенко і Кароль є й дещо інше. Подейкують, що Юлія Володимирівна з симпатією ставиться до Тіниних співів.

Такий самий \"Жіночий Оскар\" є  і Юлії Тимошенко

Окрім того, Кароль, за інформацією джерел ТаблоIDа, брала участь у закритій вечірці, організованій командою Тимошенко до Нового року.

Поза тим Тіна Кароль поділилася своїми планами на майбутнє. Незабаром мають відбутися зйомки кліпу на пісню \"Ключик\", автором якої є Любаша. Відомо також, що Тіна знову візьме участь у фестивалі \"Таврійські ігри\", а влітку відправитися у великий гастрольний тур по Криму.

Фото \"Ліги\", utro.ua, фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко та фото фан-клубу Тіни Кароль

http://tabloid.pravda.com.ua

Матеріали по темі