Місто

Восьмий набір слухачів на курси з WEB-програмування до ІТ-академії Viseven оголошено відкритим

17 лютого 2017, 11:45

Мрієте розпочати успішну кар'єру в IT? Прагнете отримати теоретичні знання та практичні навички WEB-розробки? Тоді безкоштовний курс з WEB-програмування від компанії Viseven – саме для вас. Досвідчені викладачі IT-академії та унікальна методика викладання, перевірена практичним 10-річним досвідом, допоможуть вам стати справжнім професіоналом.

Цього року компанія розширила географію курсів: було успішно здійснено перший набір слухачів до IT-академії Viseven на базі New Brunswick Community College (NBCC) в Канаді.

Наталія Андрійчук, генеральний директор Viseven Europe:

«Відсутність досвіду – одна з найбільших проблем молодих спеціалістів під час пошуку роботи. Компанія Viseven готова ділитися унікальною експертизою в сфері WEB-розробки з талановитою молоддю, яка цікавиться програмуванням та прагне втілювати інновації у життя. Тому ми розробили програму, що дозволить всім бажаючим отримати хорошу основу для подальшого навчання та здобути роботу у перспективній TECH сфері».

Курс розраховано на слухачів, котрі мають базові навички програмування та зацікавлені в поглибленому вивченні наступних WEB-технологій: HTML5, CSS3, JavaScript (ES6), MVC, Git.

Період навчання: квітень-червень 2017

Програма курсів складається з наступних етапів:

  • Виконання тестового завдання, за результатами якого буде сформовано групу слухачів.
  • Теоретичний блок з основних напрямків програмування на базі офісу компанії Viseven (ребрендований QAP).
  • Ряд практичних занять, спрямованих на закріплення набутих теоретичних знань, під керівництвом викладачів IT-академії.
  • Фінальна атестація, оцінювання рівня засвоєння знань, отримання сертифікатів.

По завершенню курсів, кращі випускники отримають можливість подальшого працевлаштування в міжнародній IT-компанії Viseven.

Заявки на навчання приймаються до 13 березня 2017 року. Поспішайте заповнити анкету за посиланням, адже кількість місць обмежена: https://goo.gl/gQYZXA.

Отримати детальнішу інформацію про курси ви можете за телефоном: +38(098) 323 47 68, або за електронною адресою: hr@viseven.com.

Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках компанії у соціальних мережах: Facebook та LinkedIn.

Довідка про компанію: Компанія Viseven Europe – головний провайдер CLM та СRM рішень на ринках EMEA, CIS, Канади та США. Завдяки власній унікальній платформі для створення інтерактивного контенту eWizard та більш ніж 10-річній експертизі у впровадженні мультиканальних маркетингових компаній, ми здобули визнання світових лідерів галузі: найвищий рівень акредитації компанії Veeva, інтеграція рішень Viseven в системи Oracle Sales Cloud, Salesforce.com, IMS. Більш ніж 5 років з нами успішно співпрацюють найкращі cloud та solution провайдери TECH сфери. Офіси компанії представлені в 5 країнах, на 4 континентах. Партнерська мережа реселерів складає 27 TECH та CREATIVE агенцій по всьому світу.

Матеріали по темі