Місто

У житомирському сквері на майдані Соборному хочуть підсвітити дерева

17 березня 2017, 13:43

17 березня на позачерговому засіданні члени Житомирського виконавчого комітету розглянули питання «Про благоустрій скверу на майдані Соборному в м. Житомирі».

Перед присутніми виступив депутат Житомирської міської ради Владислав Савіцький.

«Ми є громадою міста, і ми повинні брати на себе відповідальність і робити проекти, які робитимуть наше місто комфортнішим, кращим. Я вам хочу доповісти про благоустрій скверу на майдані Соборному. Наша громадська організація «Місто своїми руками» - це молоді люди, які хочуть щось змінювати, вдосконалювати. Ми розуміємо, що не всім житомирянам це подобається, ми розуміємо, що можливо, є багато тих, хто може розмовляти, писати, а нічого не робити, тому ми хочемо показати своїм прикладом, що ми готові брати на себе відповідальність, і готові це змінювати. Вчора, о 8-й годині вечора, (16 березня) ми підключали прожектори, підсвічували дерева. В першу чергу хочу сказати, що все це ми робимо за власні кошти, ні одна копійка не береться з міського бюджету, це суто наша ініціатива, маю надію, що ви її підтримаєте. Ми виїжджали на місце з КП «Міськсвітлом» – по технічним причинам, можливостям, це дозволяє нам зробити. Також їздили в КП «Зеленбуд», аби не шкодити дерева, не благоустрій, ми погодилися, що до кінця цього місяця ми повинні встановити ці прожектора і зробити цей проект, тільки після цього будуть висаджуватися Зеленбудом ті квіти, які там повинні бути», - сказав депутат міської ради.

Членів виконавчого комітету зацікавило питання стосовно того, хто буде обслуговувати відповідний об’єкт.

«Ми готові закупити всі лампи, обладнання, яке необхідно і передати все на баланс КП «Міськсвітло», - сказав Владислав Савіцький.

Члени виконавчого комітету підтримали відповідний проект рішення та попросили запросити на підключення .

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому розглянуть три питання: вартість проїзду, договори і сквер.

Житомир.info

Матеріали по темі