Влада

На трасі Київ-Чоп почали вирубувати дерева, щоб розпочати реконструкцію житомирської об’їзної

19 квітня 2017, 17:44

Для реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 у Житомирській області вже розпочали вирубку дерев.

Про це 19 квітня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації  з посиланням на управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.

Вирубку розпочали в районі 140-го кілометру траси.

За словами начальника управління Романа Крисюка, до 1 липня 2017 року працівники ДП «Житомирське лісове господарство» мають очистити від дерев територію, на якій будуватиметься Північний обхід.

У січні 2017 року Кабінет Міністрів України погодив зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності загальною площею 12,1494 га на території Житомирського району з категорії земель лісогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики оборони та іншого призначення.

«У лютому 2017 року депутати облради затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Житомирській області для будівництва Північного обходу. Реконструкція автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 на ділянці км 129,6 – км 151,73 включає в себе розширення ділянки до 4 смуг, модернізацію 4 та побудову 2 нових дворівневих розв’язок. Загалом, ремонтно-будівельні роботи виконуватимуться на 22 кілометрах М-06/Е40 Київ – Чоп протягом 2 років», - інформує ОДА.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Житомирській області влітку 2016 року обіцяла розпочати реконструкцію траси Київ-Чоп (об’їзну дорогу м. Житомира), як тільки вирішаться земельні питання.

Як повідомляв Житомир.info, Прем’єр-міністр України 18 січня підписав два розпорядження, які стосуються реконструкції автомобільної дороги Київ - Чоп на ділянці км 129,6 - км 151,73 північного обходу м. Житомир.

Фото Житомирської ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі