Події

Житомирські прикордонники виявили в машині білоруса книгу першої половини ХХ ст. «История гражданской войны в СССР»

15 червня 2017, 15:56

У Житомирській області в пункті пропуску «Виступовичі» виявлено книгу першої половини ХХ століття.

Про це інформує прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«Сьогодні, 15 червня, на українсько-білоруському кордоні в пункті пропуску «Виступовичі», прикордонники Житомирського загону спільно з митниками виявили книгу 30-тих років ХХ століття. Під час перевірки багажного відділення автомобіля «Лексус» білоруської реєстрації, який прямував на виїзд з України, правоохоронці виявили сільськогосподарський мішок з книгами серед яких знаходилось одне видання, яке можливо становить історичну та культурну цінність. Книгу «История гражданской войны в СССР» датовану 1935 роком намагався вивезти за межі нашої країни 51-річний громадянин Білорусії. Наразі книгу вилучено представником митниці. Чи належність знахідки до культурної та історичної цінності буде встановлено після проведення експертизи», - повідомляють прикордонники.

Як повідомляв Житомир.info, 25 квітня на українсько-білоруському кордоні в пункті пропуску «Виступовичі» прикордонники Житомирського загону спільно з працівниками Державної фіскальної служби виявили книгу початку ХХ століття.

Фото житомирських прикордонників

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі