Події

За тиждень рибоохоронний патруль в Житомирській області вилучив у браконьєрів 36 сіток й більше 23 кг риби

19 червня 2017, 13:41

За тиждень, з 7 по 14 червня 2017 року, новостворений рибоохоронний патруль провів у Житомирській області 5 рибоохоронних рейдів, під час яких зафіксував 15 грубих порушень правил рибальства.

Про це Житомир.info 19 червня повідомила прес-служба Держрибагентства України.

«З 7 червня 2017 року на Житомирщині розпочав роботу рибоохоронний патруль. За перший тиждень роботи було проведено 5 рибоохоронних рейдів, під час яких зафіксовано 15 грубих порушень правил рибальства. Так, 9 червня на річці Гуйва в селі Котівка Андрушівського району рибоохоронні патрульні затримали правопорушника, який намагався ловити рибу сітками, які є забороненими знаряддями лову. Було вилучено 9 сіток загальною довжиною 740 метрів та дерев’яний човен. Браконьєр встиг виловити лише 4 карася, 1 окуня і 2 рака. На місці складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. 10 червня на річці Тетерів поблизу села Веприн Радомишльського району було виявлено ще одне порушення – громадяни ловили рибу забороненим знаряддям лову – «клешнею». Завдяки оперативності рибоохоронних патрульних порушники також встигли виловити лише 1,5 кг риби. Складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Усього за тиждень  роботи вилучено 41 заборонене знаряддя лову (36 сіток, 6 «заборчиків») і один дерев’яний човен. Загальна сума збитків становить 6064 грн. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів складає 23,5 кг», - інформує Держрибагентство.

У повідомленні зазначається, що управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області (Житомирський рибоохоронний патруль) є територіальним органом Держрибагентства України та діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ. Основне завдання рибоохоронного патруля – забезпечення на водоймах Житомирщини ефективної системи контролю за використанням і відтворенням водних біоресурсів та боротьба з браконьєрством.

«За результатами конкурсу було відібрано 13 патрульних, які здійснюють моніторинг та патрулювання водних об’єктів Житомирської області», - зазначає прес-служба.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає громадян не порушувати правила рибальства та збуту біоресурсів. Про випадки порушень просять повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію за номером 0-800-50-52-50.

Як повідомляв Житомир.info, за перший місяць нерестової заборони в травні 2017 року працівники Житомиррибоохорони виявили 35 порушень. Трохи раніше браконьєр, який у Бердичеві вночі перевозив 6 мішків риби й раків, попався на порушенні правил дорожнього руху.

Фото Житомирського рибоохоронного патруля

Житомир.info

Матеріали по темі