Суспільство

Ощадбанк пропонує вигідні кредити на придбання автомобіля

9 серпня 2017, 09:31

Кредит на придбання авто – одна з найбільш затребуваних послуг Ощадбанку, адже для багатьох автомобіль так і залишається мрією через неможливість оплатити таку покупку одразу.

Ощадбанк пропонує вже сьогодні стати власником нового автомобіля за наявності лише десятої частини від його вартості, скориставшись найкращими умовами кредитування.

Фіксована відсоткова ставка надає можливість чітко та прозоро оцінити вартість кредитного продукту та прорахувати всі можливі платежі. Відсутність прихованих комісій та обов’язкового страхування життя від нещасних випадків значно знижує витрати на купівлю транспортного засобу. Штрафні санкції за дострокове погашення кредиту не передбачено. З перевагами кредитування можна ознайомитись у будь-якому відділенні Ощадбанку або за номером Контакт-центру: 0800 210 800 (у межах України дзвінки безкоштовні).

Також Ощадбанк пропонує унікальну можливість скористатись кредитом терміном до 7 років на придбання електромобіля – розумного поєднання розкоші та повсякденної економії. Кредитну програму призначено для енергоефективно та екологічно орієнтованих клієнтів.

Для оформлення кредиту достатньо мати лише паспорт, податковий номер, довідку про доходи та рахунок-фактуру на автомобіль.  

Скористайтесь шансом стати щасливим власником нового авто!

Детальна інформація за телефоном: (0412) 224 578 або у відділеннях Ощадбанку.

Матеріали по темі