Влада

Мерія подала апеляцію на рішення суду щодо ділянки в районі житомирського аеропорту

16 серпня 2017, 14:08

11 га землі в районі житомирського аеродрому, які відсудила військова прокуратура Житомирського гарнізону, не мають відношення до індустріального парку «Житомир-Схід».

Про це на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради повідомив міський голова Сергій Сухомлин, - поінформувала 16 серпня прес-служба міськради.

«У рішенні господарського суду Житомирської області від 11.07.2017 чітко зазначено, що твердження прокурора та позивачів щодо відсудження 11 га землі в районі аеропорту не входять у межі індустріального парку «Житомир-Схід». Вище згадане судове рішення жодним чином не пов’язане з житомирським індустріальним парком», - наголосив Сергій Сухомлин.

У юридичному департаменті також наголошують, що представник КЕВ міста Житомира у суді Капелюх В.О. безпосередньо зацікавлена у скасуванні рішення щодо індустріального парку, оскільки сама зверталася із заявою про виділення земельної ділянки на цій території для будівництва житла. У цьому їй було відмовлено.

«Житомирською міською радою вже подано апеляційну скаргу на рішення господарського суду Житомирської області від 11.07.2017 щодо земельної ділянки в районі житомирського аеропорту. Розгляд справи призначено на 29 серпня 2017 року», - інформує мерія.

Нагадаємо, в липні 2017 року військова прокуратура Житомирського гарнізону повідомила, що повернула Міністерству оборони України незаконно вилучені 11 га земель аеродрому в Житомирі, а директор юрдепартаменту міськради запевнив, що міськрада оскаржуватиме рішення Господарського суду.

Як повідомляв Житомир.info, 16 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Житомирської міськради, на якому не вистачило всього одного голоса, щоб підняти до 3 гривень вартість проїзду в житомирському електротранспорті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі