Місто

ТОВ «Житомирський картонний комбінат»: Спорт і гарні емоції єднають наш колектив

9 жовтня 2017, 16:41

В суботу, 7 жовтня, ТОВ «Житомирський картонний комбінат» провів фінал корпоративного чемпіонату з футболу, присвячений Дню працівників целюлозно-паперової промисловості. У чемпіонаті взяли участь представники трьох виробничих цехів, транспортної дільниці, служби КВПіА та офісу. Всі учасники отримали цінні подарунки, а команда-переможець - Цех литої тари - виграла кубок та сертифікати у спортивний магазин для кожного учасника команди. Крім того, для учасників змагань та їх сімей керівництво комбінату влаштувало  сімейний відпочинок з розвагами для дітей та дорослих.

«Кожен працівник заслуговує на корисний відпочинок, який допоможе зняти стрес та відпочити від рутинної праці. Адже ефективно працюють ті, хто якісно та корисно відпочивають. Для цього наше підприємство влаштувало футбольний чемпіонат, і з цього року ми плануємо ввести тренування для співробітників на постійній основі. Футбол є способом неформального спілкування для працівників, він допомагає згуртувати наш колектив і стимулює прагнення до перемог. На полі хлопці вчаться розуміти один одного, швидко на ефективно взаємодіяти між собою та бути толерантними один до одного. А ці якості неабияк важливі в робочому процесі», - говорить генеральний директор ТОВ «Житомирський картонний комбінат» Карпека Олег Олександрович.

«На підприємстві працює більш ніж 600 співробітників. І нашою заслугою ми вважаємо те, що в нас працюють не лише житомиряни, а й представники інших областей, країн, зокрема Франції та Молдови. Також ми надаємо робочі місця для переселенців із зони АТО – це висококваліфіковані спеціалісти у напрямку промисловості, які відіграють значну роль в розвитку нашого комбінату. В той час, коли продуктивна молодь намагається виїхати за кордон у пошуках високооплачуваної роботи, ми пропонуємо не лише достойну заробітну плату, а й простір для самовдосконалення та росту тут, у Житомирі, поруч зі своїми сім`ями. А до Європи наші спеціалісти їздять з метою набуття нового досвіду за рахунок компанії», - каже перший заступник генерального директора ТОВ «Житомирський картонній комбінат» Рудковський Сергій Анатолійович.

ТОВ «Житомирський картонній комбінат» - це стабільне підприємство з півстолітньою історією, яке динамічно розвивається. Акцент на потреби колективу – це одна з базових стратегій підприємства. Крім стабільної заробітної плати, на комбінаті діє система матеріальної підтримки співробітників, організовані комфортні побутові умови, а також відбувається розширення виробництва, що забезпечує місто новими робочими місцями з достойним рівнем оплати праці.

Житомир.info

Матеріали по темі