Влада

Мер Житомира вирішив звільнити двох своїх заступників, які написали заяви

27 October 2017, 17:05

Мер Житомира Сергій Сухомлин вирішив звільнити двох своїх заступників – Олександра Фещенка та Дмитра Ткачука.

Відповідний проект рішення сесії опублікований на сайті міської ради 27 жовтня.

«Розглянувши заяви Фещенка О.А. та Ткачука Д.Г. про звільнення з займаних посад, відповідно до статей  3, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Звільнити 09 листопада 2017 року Фещенка Олександра Анатолійовича з посади заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за власним бажанням, стаття 38 Кодексу законів про працю України;

2. Звільнити 09 листопада 2017 року Ткачука Дмитра Григоровича з посади заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України», - зазначається у проекті рішення сесії.

Нагадаємо, 4 квітня 2017 року питання про звільнення та призначення заступників мера Житомира зняли з розгляду сесії.

Як повідомляв Житомир.info, в січні цього року мер говорив, що чекає від свого заступника Олександра Фещенка, який займається питаннями житлово-комунального господарства, заяву на звільнення. Згодом Сергій Сухомлин анонсував розгляд кадрових питань на лютневій сесії міськради. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі