Влада

Петиції про заступників мера Житомира: звільнити не можна залишити

2 November 2017, 17:04

На сайті електронних петицій Житомирської міської ради 1 листопада опубліковане звернення щодо звільнення заступника мера Дмитра Ткачука.

«Ми звертаємось до депутатів Житомирської міської ради з проханням відхилити відставку заступника міського голови Дмитра Ткачука. За два роки, поки Ткачук курує питання транспорту у місті, відбулось більше позитивних змін, ніж за попередні двадцять років», - пише автор петиції Олена Анатоліївна Кучерук. 

За добу петиція набрала 185 голосів з 250 необхідних.

До цього вже були зареєстровані дві петиції стосовно заступника мера з питань транспорту Дмитра Ткачука: автори вимагали його звільнення.

В січня 2016 року Оксана Володимирівна Поліщук зареєструвала петицію з наступним текстом: «Звільнити Ткачука Дмитра Григоровича з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у зв’язку з наявністю у нього судимості за вчинення кримінального злочину».

Це звернення за визначений термін (90 днів) не набрало необхідної кількості голосів: його підтримали лише 63 людини. 

В березні Марта Олегівна Свінціцька вимагала від Ткачука залишити займану посаду.

«Висловлюю недовіру заступнику міського голови Ткачуку Дмитру та вимагаю у нього покинути займану посаду. Прошу небайдужих житомирян підтримати мене», - йдеться у петиції, під якою набралося лише 76 підписів з 250 необхідних.

До речі, петиції щодо звільнення є не лише на адресу Дмитра Ткачука: на початку січня цього року Олексій Дмитрович Корж вимагав за неприбрані дороги звільнити заступника мера Олександра Фещенка. Під цим зверненням підписалися 199 людей.

Як повідомляв Житомир.info, 27 жовтня на сайті міської ради зявився проект рішення сесії про звільнення двох заступників мера – Олександра Фещенка, який займався питання житлово-комунального господарства, та Дмитра Ткачука, який опікувався транспортною сферою. Питання планують розглянути на черговій сесії міської ради 9 листопада

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі