Україна

\"Війна між Ющенком і Тимошенко розгорається з новою силою\"

9 квітня 2008, 10:01
З наближенням президентських виборів відразу стало видно, що напруга у стосунках між прем\'єром і Президентом росте. Про це заявив народний депутат від КПУ Петро Цибенко, коментуючи рішення Президента зупинити прийнятий урядом порядок проведення земельних аукціонів і заяву \"бютівця\" Миколи Томенка про необхідність відновити дію відповідної ухвали.

\"Зрозуміло, що з наближенням президентських виборів напруга у відносинах між Президентом і прем\'єром росте. Отже, між НУ-НС і БЮТ також зростатиме напруга. І це абсолютно природно, оскільки на період Бухарестського саміту НАТО це протистояння було дещо приглушене. Але зараз війна розгорається з новою силою\", - відзначив політик.

Відповідаючи на питання, коли парламент вирішить питання з ринком землі, політик відзначив: \"Парламент відповідні рішення вже ухвалив, і найближчим часом потрібно внести на розгляд закони, що регламентують цю сферу діяльності. Тому, безумовно, ВР ці питання вирішуватиме\".

Нагадаємо, в понеділок, 7 квітня, Президент Віктор Ющенко зупинив прийнятий урядом порядок проведення земельних аукціонів.

Вчора член БЮТ Микола Томенко з трибуни Верховної Ради заявив, що Блок Юлії Тимошенко зробить все для того, щоб відновити дію ухвали про продаж землі на аукціонах, повідомляє ИМК.

http://gpu.ua
Матеріали по темі