Україна

Тимошенко назвала ціну. Ахметов може примірятися

9 квітня 2008, 16:53

Кабінет міністрів на засіданні у середу затвердив умови проведення конкурсу з продажу акцій \"Укртелекому\".

Про це повідомив заступник голови Фонду держмайна України Олександр Потімков. За його словами, стартова ціна - 12 млрд. грн.

При цьому він додав, що умови потребують лише технічного корегування, повідомляє УНІАН.

За словами заступника голови ФДМУ Дмитра Парфененка, стартову ціну в 12 млрд. грн. запропонував Кабміну Фонд державного майна.

Наприкінці лютого цього року ФДМУ оголосив про початок підготовки до проведення конкурсу з продажу 67,79% пакету акцій ВАТ \"Укртелеком\" з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону.

При цьому Фонд держмайна запропонував потенційним покупцям взяти участь у розробці умов продажу пакету акцій \"Укртелекому\".

Уряд раніше заявляв про свої плани провести конкурс з продажу 67,79% ВАТ \"Укртелеком\" у період з другої декади лютого по грудень 2008 року. Про це йдеться у доповненні до розпорядження Кабінету міністрів № 249-р від 6 лютого 2008 року.

Відповідно до оприлюдненої інформації, пакет у розмірі 25% + 1 акцію буде закріплено в державній власності.

\"Укртелеком\", за рішенням уряду, внесений до списку підприємств, що приватизуються цього року.

Фонд держмайна планував у серпні - грудні 2007 року виставити на продаж на міжнародних фондових біржах 37,86% акцій ВАТ \"Укртелеком\". На українських фондових біржах планувалося реалізувати 5% акцій \"Укртелекому\" по 1%.

У власності держави закріплено 50%+1 акція підприємства.

ВАТ \"Укртелеком\" - один з провідних національних операторів зв`язку, є монополістом на ринку фіксованого місцевого зв`язку, займаючи понад 80% ринку і маючи більш ніж 10 млн. абонентів. Компанія також надає послуги доступу до Інтернету і мобільного зв`язку (ТМ Utel).

Як відомо, можливість придбати \"Укртелеком\" розглядає компанія СКМ.
http://www.pravda.com.ua

Матеріали по темі