Здоров'я

​Шість аптек у Житомирі вже можуть безкоштовно видавати хворим інсулін за електронними рецептами

31 січня 2018, 09:18

Шість аптек та аптечних пунктів, розміщених у Житомирі, станом на 31 січня 2018 року вже можуть забезпечувати хворих на цукровий діабет інсуліном за виданими ендокринологами електронними рецептами.

Про це 30 січня повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«У 2018 році у Житомирі продовжується пілотний проект щодо запровадження реімбурсації (відшкодування аптекам з боку держави вартості відпущених пацієнтам лікарських засобів) препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет. Міськими закладами охорони здоров’я (Центральна міська лікарня №1, Центральна міська лікарня №2 та Центральна дитяча міська лікарня) наразі укладені угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет з аптечними закладами м. Житомира, що виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті. Для отримання препарату інсуліну пацієнту необхідно звернутись до лікаря-ендокринолога в поліклініку за місцем проживання, оформити електронний рецепт та звернутись з ним до аптеки, яка бере участь в проекті», - інформує мерія.

Лікар-ендокринолог, який має доступ до державного реєстру хворих на цукровий діабет, оформлює рецепт на препарат інсуліну відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.3016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» з повним або частковим відшкодуванням, - зауважує прес-служба.

Оскільки розподіл видатків за цим проектом здійснюється за адміністративно-територіальним принципом, то отримати препарат інсуліну можна лише в тому населеному пункті, де на нього оформлений рецепт.

Інформація про аптечні заклади (суб’єкти господарювання) м. Житомира, що виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті та уклали угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет (станом на 30.01.2018 р.):


Таблиця прес-служби мерії

Як повідомляв Житомир.info, на кінець 2017 року жителі Житомирської області отоварили в аптеках більше 370 тисяч рецептів за програмою «Доступні ліки».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: доступні ліки інсулін діабет  
Матеріали по темі