Влада

​Депутати зняли з розгляду скандальне питання про придбання інвентарю та обладнання для житомирського дитсадка №58

1 березня 2018, 13:11

За пропозицією погоджувальної ради та депутатських комісій з розгляду сесії зняли питання про закупівлю обладнання та інвентарю для дитсадка №58.

Таке рішення було прийняте на сесії міської ради 1 березня під час розгляду питання про внесення змін і доповнень до міської цільової Програми розвитку освіти міста Житомира на період 2016-2018 років.

«5 млн 431 тис. грн – закупівля обладнання, товарів, інвентарю для ЖДНЗ №58 рекомендують зняти з розгляду сесії дану пропозицію», - зачитала секретар міської ради Наталія Чиж.

Цю пропозицію підтримали 35 депутатів з 38 присутніх в сесійній залі (всього в міській раді 42 депутати).

«Ми це знімаємо для того, щоб провести інвентаризацію, що вже закуплено і в чому потреба. Може, не в тій кількості, як вже було заявлено, може, вже щось зіпсоване. Щоб потім не казали, що ми не дали закладу освіти», - прокоментувала після голосування голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк.

Але за виділення коштів на завершення реконструкції дитсадка №58 депутати проголосували: з міського бюджету виділять ще 3 млн 292 тис. 462 грн на дитячий садок по вул. Крошенській, 12-б.

Нагадаємо, мер Житомира прогнозував структурні зміни та кадрові рішення за результатами роботи комісії, яка проводить службові перевірки стосовно фірми «Тендер-гра», закупівлі м’яса та обладнання для ДНЗ №58.

Як повідомляв Житомир.info, 13 лютого 2018 депутат міської ради Олександр Рибак розповів, що управління освіти хоче отримати з бюджету розвитку Житомира ще 5 млн 431 тис. грн на облаштування дитсадка №58, але вказана вартість інвентарю та обладнання викликає у подив та запитання. На брифінгу 14 лютого завідуюча дитсадком №58 та заступник начальника управління освіти Світлана Ковтуненко пояснювали, як складала списки інвентарю.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міська рада освіта  
Матеріали по темі