Місто

Двоє житомирських школярів здобули перемогу у всеукраїнській олімпіаді з екології

19 березня 2018, 09:12

У Житомирі відзначили переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якій взяли участь 75 школярів з 24 областей України та м. Києва.

Про це 18 березня повідомила прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

IV етап олімпіади проходив у Житомирі протягом 12-17 березня.

За інформацією управління освіти і науки ОДА, змагання проходили на базі КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2» Житомирської обласної ради.

Переможці олімпіади із Житомирщини – учні навчальних закладів обласного центру – Лілія Кушнір (ЗОШ І-ІІІ ступенів №5), отримала диплом переможця 1 ступеня, та Добровольський Богдан (ліцей №25), який отримав диплом переможця ІІІ ступеня.

«Олімпіада складалась з двох турів: теоретичного (тестування) і практичного (захист екопроектів). Під час проведення практичного туру учасники захищали свої проекти з охорони довкілля. Найкращі результати показали школярі із Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Київської областей та м. Києва», - інформує ОДА.

У вільний від змагань час учасники змогли відвідали музей космонавтики ім. С. Корольова та інші історичні пам’ятки обласного центру.

Організатори олімпіади – управління освіти і науки Житомирської ОДА та Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Нагадаємо, урочисте відкриття заходу відбулося 13 березня в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році в житомирській філармонії відкривали Всеукраїнську олімпіаду з правознавства.

Житомир.info

Фото Житомирської ОДА:

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: олімпіада екологія переможець  
Матеріали по темі