Місто

На «Годину Землі» у Житомирі відбудеться еко-джем при свічках

21 березня 2018, 15:55

24 березня 2018 року о 20:30 хвиля «Години Землі» прокотиться планетою вже вдванадцяте, а для українців вона буде десятою.

Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв'язок із Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Житомир не стоїть осторонь. Цьогоріч в місті відбудеться низка подій присвячених «Годині Землі».

Про це Житомир.info розповів голова ЖОМГО «Цілком природно» Ілля Грицанюк.

«З 13.00 на Михайлівській можна буде ознайомитись з графічними матеріалами про сортування та переробку сміття, виготовленими на базі дослідження науковців з Житомирського державного технологічного університету. О 15.00 в приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Михайлівська 8/1, другий поверх) відбудеться еко-лекторій, де навчатимуть правильно поводитись зі сміттям та безхатніми тваринами, а також розкажуть про створення еко-маршрутів. А вже о 20.00 в тому самому приміщенні розпочнеться відкритий еко-джем, де всі бажаючі зможуть попрактикуватись у музичній імпровізації. Також під час заходу відбудеться презентація треків, що були записані для цієї «Години Землі», де рись євразійська, ведмідь бурий, пелікан рожевий та видра річкова звернуться до українців в DJ треках Yuriy Dvblex. Власне джем відбуватиметься при світлі свічок, адже весь світ символічно відмовляється від необов’язкового освітлення на годину з 20.30 до 21.30», - розповів Ілля Грицанюк.

Організатори заходу у Житомирі запевняють, що міська рада та обласна державна адміністрація надали офіційну підтримку ініціативі Всесвітнього фонду та відмовляться від підсвітки фасадів адмінбудівель на годину з 20.30 по 21.30, виказуючи солідарність зі світовою спільнотою у питанні збереження довкілля.

Організатори акції закликають кожного житомирянина підтримати дану акцію не лише відімкненням світла на годину, а й діями задля власного майбутнього щодня.

Як повідомляв Житомир.info, 25 березня 2017 року ввечері на вулиці Михайлівській біля будівлі житомирського муніципалітету зібралось кілька десятків людей. Усі вони прийшли, щоб підтримати всесвітню акцію «Година Землі».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Година Землі Грицанюк  
Матеріали по темі