Культура

У дворі кінотеатру ім.І.Франка на Михайлівській для житомирян відкриють арт-кіно-простір

18 квітня 2018, 15:29

Під час роботи над стратегією розвитку кінотеатру ім. І.Франка виникло питання використання простору навколо кінотеатру. З розробкою концепт-дизайну допомагав головний архітектор міста Юрій Безбородов, саме в нього і виникла ідея арт-кіно-простіру, що передбачає формування якісного простору з переглядом фільмів для спілкування інтелектуальної, неформальної молоді.

Про це інформує прес-служба Житомирської міської ради.

«Смаки наших глядачів ми будемо ще вивчати, але певний напрямок майбутніх кінопоказів уже обрали. Це здебільшого буде фестивальне, арт-хаузне кіно, ретропокази німого кіно під музичний супровід та ін.,тобто некомерційне кіно. Зона, в якій буде демонструватись кіно, тісно пов’язана з житловим будинком,що несе певну відповідальність. Тому для нас принципово,щоб зона ця була зоною без алкоголю та паління, також враховуємо час демонстрування фільму до 23.00 години згодом плануємо взагалі використання навушників, щоб не створювати зайвого шуму. 20 квітня о 20.30 відбудеться демонстрація фільму «Шукайте жінку», - зазначили у міській раді.

Житомир.info вирішив уточнити у директора комунального підприємства «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Інни Сергійчук, скільки коштуватиме такий сеанс.

«Локація буде знаходитися за адресою Михайлівська, 10а – це двір кінотеатру ім. І. Франка. Екран знаходитиметься на фасаді кінотеатру. По двору будуть розмішуватися м’які сидіння та стільці. Початок для журналістів о 19:45, о 20:15 будемо пропускати в двір кінотеатру глядачів. Перший раз ми такий сеанс, в цілях реклами, робимо безкоштовним», - розповіла Інна Сергійчук.

Довідково про фільм «Шукайте жінку»: Парижани Арман і Лейла пристрасно закохані одне в одного. Це стає проблемою, коли з Ємену повертається суворий старший брат Лейли Махмуд, який несподівано вдарився у релігію. Щоб покласти край «гріховному» способу життя Лейли, Махмуд не дає їй бачитися з хлопцем. Але Арман не збирається здаватися. Щоб зустрічатися з коханою, не привертаючи увагу брата, він приходить до них у будинок під виглядом смиренної Шахерезади, з ніг до голови загорнутої у чадру. Загадкова скромниця не може не сподобатися Махмуду...

Як повідомляв Житомир.info, 17 квітня головний архітектор Житомира Юрій Безбородов проанонсував відкриття арт-кіно-простору на літньому майданчику в кінотеатрі ім. Івана Франка, яке відбудеться вже цієї п’ятниці в 20:30.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сергійчук кінотеатр фільм арт-кіно  
Матеріали по темі