Місто

​У Житомирі розпочали прийом проектів бюджету участі на 2018-19 роки

7 травня 2018, 14:26

У понеділок, 7 травня, у Житомирі розпочали прийом проектів бюджету участі міста, які мають бути реалізовані протягом бюджетного року.

Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

Цього року з міського бюджету на реалізацію ідей громадян виділено 15 млн 200 тис. грн – інформує прес-служба.

Як отримати кошти на реалізацію власної ідеї?

1. Визначте ідею, яку ви хочете втілити у місті. У межах бюджету участі міста Житомира можуть бути реалізовані ідеї, втілення яких належить до компетенції міської влади та які спрямовані на покращення міста. Термін реалізації проекту не перевищу 1 бюджетний рік.

2. Оформіть ідею у вигляді проекту

Автором проекту може бути фізична особа або ініціативна група, яка оформила свою ідею у вигляді проектної пропозиції. Проекти поділяються на малі: вартість до 500 тис. грн. та великі – вартість від 500 тис. грн до 1,5 млн грн. Переглянути орієнтовну вартість робіт чи закупівлі товарів можна за цим посиланням.

3. Знайдіть однодумців

Для участі в конкурсі Ви повинні зібрати голоси підтримки проекту жителів міста Житомира. Збір голосів підтримки за проект передбачає, що опубліковані проекти в електронній системі мають отримати, шляхом голосування за них, необхідну кількість голосів.

• Якщо Ви подаєте великий проект – необхідно зібрати 30 голосів.

• Якщо Ви подаєте малий проект – необхідно зібрати 10 голосів.

4. Подайте проект

Проект можна подати на спеціалізованому сайті https://zhytomyr-budget.e-dem.in.ua, авторизувавшись за допомогою ЄЦП, банку ID або ж у паперовому вигляді (як оформити проектну заявку, дивіться тут. Заяви у паперовому вигляді подаються за адресою: Житомирська міська рада (майдан ім.С.П. Корольова, 4/2, каб.103), Корольовська районна рада (площа Польова, 8, каб.307, 312) та Богунська районна рада (вул.Перемоги, 55, каб.308) з 9.00 до 18.00 (будні дні). При собі мати паспорт та ксерокопію паспорта.

Прийом заяв триватиме до 30 червня, - інформує мерія.

Нагадаємо, головою Координаційної ради бюджету участі Житомира обрали громадського діяча Андрія Шелестюка, секретарем – начальника управління по зв'язках з громадськістю міської ради Ольгу Приходченко.

Як повідомляв Житомир.info, 19 квітня 2018 мер Житомира підписав розпорядження про бюджет участі: видатки – 15,2 млн грн, голосування – з 1 по 10 жовтня 2018.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет участі проект заявка  
Матеріали по темі