Місто

У перший день реєстрації житомиряни подали 7 заяв на зарахування дітей у ДНЗ №58, - Сухомлин

28 August 2018, 12:21

За день у дитсадок №58 на Крошні, де завершується реконструкція, житомиряни подали 7 перших електронних заяв.

Про це на брифінгу 28 серпня розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

«27 серпня розпочався прийом електронних заяв, і буквально за добу прийнято перших 7 заяв. За прогнозами, очікується близько 500 заявок на цей садочок. Після закінчення реєстрації дітей на сесії у вересні будемо приймати рішення про фінансування цього садочка, бо в бюджеті на це рік кошти не передбачені. Плануємо, що цей садочок відкриє свої двері у жовтні 2018», - розповів міський голова.

Він зауважив, що в першу чергу зараховуватимуть дітей даного мікрорайону.

«Є загальна черга, спочатку піде реєстрація всіх бажаючих, але пріоритет буде надаватися тим, хто проживає в цьому мікрорайоні. Ніяких заяв вручну, тільки електронна черга, щоб не було маніпуляцій і спроб підтасувати чи перекласти документи», - зауважив Сухомлин.

Він також повідомив, що реконструкція дитсадка обійшлася у близько 32 мільйони бюджетних гривень.

«Третина цих коштів – з міського бюджету, інше – державні кошти з Фонду регіонального розвитку. Робота закладу стане ще у 8-9 млн грн на рік. До кінця року більше 2 мільйонів гривень треба буде закласти для цього садочка, і вже на 2019 рік повну суму закладати. Зараз триває процес комплектації (кадрів), і протягом вересня штат буде укомплектований. Бажаючих багато працювати в новому гарному садочку», - зауважив мер.

Як повідомляв Житомир.info, 27 серпня Сергій Сухомлин повідомив про початок електронної реєстрації в заклад.

Нагадаємо, дитсадок №58 на вулиці Крошенській, 12-б не працював з 1995 року: він належав колективній фірмі «Житомирінвест» та був закритий через відсутність фінансування. У квітні 2014 року комісія з майнових питань надала дозвіл на безкоштовну передачу приміщення дитсадка №58 до комунальної власності Житомира. У жовтні 2015 року компанія «РОС» виграла тендер на проведення реконструкцію ДНЗ № 58. на Крошні. На початку липня 2017 року мер Сергій Сухомлин інспектував хід реконструкції двох навчальних закладів та був незадоволений темпами відновлення дитсадка №58. В листопаді 2017-го міська рада повідомляла, що дитячий садочок №58 по вулиці Крошенській,12 планують здати в експлуатацію в 2018 році: на будівництво дошкільного закладу витратять 30 млн 226 тис. 85 грн, впродовж 2014–2017 рр. з міського бюджету на будівництво та облаштування дитячого садочку освоєно 4 млн 821 тис. 590 грн, з Державного фонду регіонального розвитку на цей об’єкт виділено 21 млн 891 тис. 451 грн. На початку цього року мер Сергій Сухомлин називав дитсадок №58 серед пріоритетів року та анонсував його введення в експуатацію навесні.

В лютому 2018 року навколо дошкільного закладу та закупівлю для нього дорогого інвентарю виник скандал. 19 березня депутати міськради та члени виконкому перевірили облаштування дитсадка та зробили зауваження щодо будівельних робіт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитсадок ДНЗ №58 Сухомлин  
Матеріали по темі