Влада

У поліції не встановили вандалів, які пописали зупинки на міжнародній трасі в Житомирській області: не було свідків

18 вересня 2018, 11:00

Осіб, причетних до пошкодження зупинок громадського транспорту на міжнародній трасі Київ-Чоп у Житомирському районі, неможливо встановити з причини відсутності свідків та очевидців.

Про це йдеться у відповіді начальника Житомирського районного відділення Житомирського відділу Нацполіції Сергія Крошка від 4 вересня 2018 року на заяву начальника Служби автодоріг у Житомирській області Геннадія Савченка щодо помальованих зупинок.

Текст відповіді Нацполіції 17 вересня Житомир.info надали у прес-службі САД.

«Шановний Геннадію Васильовичу! Ваше звернення з приводу неправомірних дій невідомих осіб, які з червня по липень 2018 року розфарбували зупинки громадського транспорту на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп на Будапешт в межах Житомирської області біля с. Квітневе Коростишівського району та Давидівського дачного масиву Житомирського району, чим завдали матеріальних збитків Службі автомобільних доріг в Житомирській області на суму близько 8500 грн, відповідним чином було зареєстроване в Журналі Єдиного обліку заяві повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Житомирського районного відділення поліції за №6140 від 06.08.2018 року та уважно розглянуте. Проведеними заходами встановити осіб, причетних до вищевказаного діяння, не представилось можливим з причини відсутності свідків та очевидців даної події. В разі встановлення вказаних осіб буде прийняте остаточне рішення», - відповів посадовцю начальник райвідділення поліції, зазначивши, що САД має право оскаржити дане рішення протягом 10 днів, звернувшись до Житомирської місцевої прокуратури чи суду.

У прес-службі САД повідомили, що не оскаржували дане повідомлення та чекають на відповідь від Коростишівського відділу поліції, бо в цьому районі також були зафіксовані факти вандалізму у придорожніх павільйонах. Також у прес-службі уточнили, що на даній трасі розміщені відеокамери, однак вони спрямовані на дорогу, а не зупинки.

Нагадаємо, влітку 2018 невідомі «прикрасили» 4 щойно відремонтовані придорожні павільйони в Житомирській області написами «Біопаспорт – штрих-код на лобі», після чого САД звернулася до поліції.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД Служба автодоріг вандалізм зупинка  
Матеріали по темі