Влада

За півроку поліція Житомира отримала 39 повідомлень від неповнолітніх про насильство у сім’ї, але жодне не підтвердилося

25 вересня 2018, 17:41

Відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності, під часякого було обговорено проблемні питання протидії домашньому насильству у м. Житомирі.

Про це 25 вересня повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«За даними поліції, за 6 місяців 2018 року працівниками сектору превенції Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області прийнято 1572 заяви та повідомлення від громадян про вчинення домашнього насильства. З них: 323 від чоловіків, 1210 від жінок та 39 повідомлень від неповнолітніх, які свого підтвердження не знайшли.За даними зверненнями в період з 01.01.2018 по 30.06.2018 року складено 522 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 173-2 КУпАП, матеріали яких направлено до Богунського та Корольовського районного суду», - йдеться у повідомленні.

Оксана Давиденко, голова ГО «Скриня корисних справ», повідомила про реалізацію проекту на грант міського голови «Неслабка стать», який реалізується за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради й спільно з Житомирським навчальним центром підготовки поліцейських.

Під час засідання ГО та структурним підрозділам міської ради було запропоновано подати пропозиції до проведення міського етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Тарасенко Наталія, голова Ради ЖОМГО «Паритет» представила проект «Житомир – місто рівних можливостей», підтриманий асоціацією міст України, який і має на меті популяризацію Європейської Хартії як засадничого документу для запровадження гендерної рівності на системній основі на місцевому рівні, підготовка підґрунтя до розробки та прийняття міської програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків м. Житомира.Партнерами у реалізації проекту є Житомирська міська рада та Головне управління статистики у Житомирській області. Реалізація проекту передбачаєнизку заходів, які розпочнуться вже у вересні 2018 року.

Як повідомляв Житомир.info, Верховна Рада 6 грудня 2017 року проголосувала за внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами, який набирає чинності через рік з дня його опублікування: КК України доповнили новою статтею 1261, якою встановлюється кримінальна відповідальність за домашнє насильство.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міська рада комісія насилля  
Матеріали по темі