Україна

Ірена Карпа кльово розписує яйця і не хоче \"работать за вєщі\"

25 квітня 2008, 15:46
 

На олімпі знаменитостей України є, напевно, лише дві Ірени, які викликають до себе чималий інтерес.

Перша - безумовно, Ірена Реонольдівна Кільчицька, дама з команди Черновецького, а друга - у висловлюваннях проста, як двері, співачка, письменниця, телеведуча Ірена Карпа.

Карпа без проблем говорить про секс, геніталії і тупість. І днями у Чернігові, презентуючи свій альбом \"Іn Жир\", вона запропонувала журналістам питати \"без табу\".

\"Можете ставити навіть інтимні питання про розмір моєї ноги\", - припрошувала журналістів співачка, пише \"Газета по-українськи\".

Карпа запропонувала поговорити \"без табу\" 

І саме у ході такого перед концертного брифінгу із Карпою з‘ясувалося, що їй сняться яйця у людський зріст, її давить жаба \"работать за вєщі\" і вона пропонує вживати поменше матюків.

27-річна лідерка гурту \"Qarpa\" зізналася, що хоч і написала сама слова й музику до всіх пісень нового альбому, іноді є повним \"музичним кретином\".

\"Аранжування, всякі фішечки робили хлопці з мого гурту. Бо без того були б ля-ля-ля, балади под гітару. А я навіть на ній не вмію грати. У цьому плані я абсолютний музичний кретин\", - заявила Ірена.

\"Закінчила художню школу й реально малюю погано. Єдине - яйця кльово розписую. Писанки тобто. Мені навіть сни сняться про якісь такі яйця у людський зріст, і я їх можу розписати\", - додала вона.

 Ірена, за її словами, кльово розписує яйця

Окрім того, серед одкровень стосовно нового альбому, було таке: Карпу на його створення надихнуло нерозділене кохання:

\"Можна собі викручувати ручки-ножки й писати: \"Шо ж ти, сука, мене не любиш, так і треба тобі, падлюці\". Такі пісні зрозумілі більшості людей. Кожен хлопчик чи дівчинка може комусь подякувати за секс. Не говорити: \"Шоб ти здохла, скотина\", а сказати: \"Нам же класно було\". Якісь такі загальнолюдські речі. Побільше стьобу й менше матюків\".

 Нерозділене кохання надихнуло Карпу

Між іншим, про кохання. Нагадаємо, що днями з‘явилася інформація про те, що Ірена невдовзі пов‘яже своє життя із 32-річним письменником, PR-щиком і телесценаристом Антоном Фрідляндом.

Що ж до іншої сфери життєдіяльності Карпи, письменства, то на питання про нові доробки Ірена вигукнула:

\"Боже, серпом по яйцях! Мені треба дописати її (книгу) до 1-го травня, шоб вона встигла на форум львівський у вересні. Все-таки він - найпотужніша книжкова подія\".

\"Боже, серпом по яйцях! Мені треба дописати її (книгу) до 1-го травня\" 

Разом з тим, колишня студентка Київського лінгвістичного університету, а нині обличчя \"MTV-Україна\", Ірена висловилася з приводу дурних цін на одяг в Україні.

\"У нас ідіотичні ціни. Я заробляю ні багато ні мало, середню зарплату, але мене жаба давить работать за вєщі\", - заявила Ірена.

\"У мене є із собою футболка. Кльова, купила за 5 гривень. Зазвичай я тарюсь на Шулявці, бо там наш офіс знаходиться. Остання моя суперхітова покупка - майка в актуальних кольорах за 5 гривень. Її зацінили всі стилісти. Якщо сказати, що коштує пятьорік, то ще й жаба задавить. Тому й не кажу\", - поділилася з журналістами жіночка.

 \"Мене жаба давить работать за вєщі\"

Карпа запевнила, що аж ніяк не хоче пускати шалені гроші на \"шмотки в бутиках\".

\"Ліпше буду витрачати на подорожі, їсти якісну їжу. Це тупо платити тисячу доларів за плаття \"Ґальяно\", пошите у Броварах\", - впевнена вона.

А концерт Ірена Карпа відпрацювала стоячи на стільці - щоб її краще видно було. Півтора метра зросту, ну ще 7 сантиметрів начосу на голові - це вам не \"што лібо как\".

Фото \"Газети по-українськи\", фото з сайту гурту \"Qarpa\" та фото \"FHM\"

Матеріали по темі