Місто

У Житомирі за 200 тис. грн знімуть третій фільм про видатних людей міста, цього разу про Корольова

8 листопада 2018, 12:19

Департамент освіти Житомирської міської ради замовив виготовлення документально-художнього відеоролика «С.П. Корольов, частина 1».

Відповідний договір з виконавцем ФОП Кваша І.Є. на 197 тис. грн. був укладений 30 жовтня.

Як розповіла в коментарі Житомир.info заступник директора департаменту освіти Житомирської міськради Світлана Ковтуненко, фільм про Корольова – це третя частина проекту «Видатні постаті Житомира»

«Кілька років тому був започаткований проект – «Видатні постаті Житомира». Ми вважаємо, що просвітницька робота серед дітей потрібна йти на різних рівнях. І сьогодні про ті видатні постаті, які жили, працювали, творили, чи просто народилися в Житомирі і прославились на увесь світ, повинні знати наші діти. Тому розпочався такий проект і перші два фільми були дуже вдалими. Так, першим був фільм про Ольжича, режисера Петра Авраменка, який, навіть, отримав державну премію ім Франка. А нещодавно відбулась прем’єра другого фільму про барона де Шодуара, який також має схвальні відгуки. Сьогодні відеоролик про Шодуара отримав кожен заклад, з ними працюють вчителі історії, які включають його в свою навчальну програму», - розповіла про проект «Видатні постаті Житомира» Світлана Ковтуненко.

За її словами, метою нового документально-художнього фільму про Корольова є зобразити його – не просто відомим конструктором ракет, а показати його звичайною дитиною, яка росла, гралася, цікавилась наукою, мріяла і досягала мети.

«Ми хочемо показати дітям зростання такої особистості, тобто показати дитячі роки звичайного хлопчика, який росте, грається, розвивається, як будь-яка інша дитина, але при цьому цікавиться наукою, прагне зрозуміти певні явища, мріє, ставить певну мету і врешті досягає цілі, реалізує себе. Про Корольова як конструктора знають усі, а от як він зростав, які ігри у нього було, чим цікавився. Ось це ми хочемо показати», - розповіла Світлана Ковтуненко.

Нагадаємо, у серпні 2018 року фільм житомирського режисера Петра Авраменка про Олега Ольжича «Вогонь самопосвяти» здобув державну премію імені Франка. 10 жовтня у Житомирі презентували фільм про засновника місцевого парку Івана де Шодуара.

Як повідомляв Житомир.info, департамент освіти заплатив 180 тис. грн за фільми про видатних житомирян та ролики про навчальні заклади.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Корольов фільм освіта  
Матеріали по темі