Місто

​Комунальники прозвітували про проблеми з опаленням у 14 будинках Житомира. Адреси

9 листопада 2018, 09:37

У Житомирі проблеми з опаленням є у 14 будинках, які розташовані у Богунському та Корольовському теплових районах. Такі дані на сесії Житомирської міської ради 8 листопада повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міськради.

«На сьогодні через масштабний ремонт котелень та тепломереж у місті не опалюються будинки за адресами: вул. Шевченка 12-а, вул. Шевченка 12-б, Бульвар Польський, 16 та один під’їзд будинку по вул. Маликова, 28. Такі роботи ніколи в Житомирі не виконувалися. Крайній строк, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Маликова, субота, 10 листопада. Ремонтні роботи по вулиці Шевченка планують завершити до наступного вівторка», – зазначив Олександр Марцун.

Також у зв’язку з ремонтними роботами внутрішньобудинкових систем проблеми з опаленням є у будинках за адресами: житлові будинки по вул. Ляха Качинського, 1 та 3; пр Червоний, 41 (6 під’їзд); Бульвар Польський, 13; Вільський шлях, 27-а; вул. Чуднівська, 100 (7-17 під’їзди); Михайлівська, 11; майдан, Соборний,3/2; Шевченко, 41 та 43; Велика Бердичівська, 36 (стоматполіклініка).

За словами Олександра Марцуна, над усуненням цих проблем наразі працюють житловики.

Нагадаємо, 7 листопада міський голова Житомира Сергій Сухомлин доручив комунальникам підготувати інформацію по кожному будинку, де досі є проблеми з опаленням.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: опалення ЖТКЕ ремонт Марцун тепло  
Матеріали по темі