Україна

\"С.К.А.Й.\" летять у космос і беруть з собою олігарха. ФОТО

25 квітня 2008, 16:53
Музиканти гурту \"С.К.А.Й.\" мало того, що Щебенський кар‘єр на космос перетворили, то ще й українського олігарха до своїх космічних штучок долучили.

Протягом доби з 21-го по 22-ге квітня хлопці знімали кліп на пісню, яку знають всі вітчизняні любителі реклами і шоколаду.

Причому декорації для відео на композицію \"Подаруй світло\" виявилися трохи неочікуваними.

\"С.К.А.Й.\" змоталися у космос

Як і Руслана Лижичко, Олег Собчук і Ко вирішили реалізувати свої дитячі космічні фантазії. Щоправда хлопці пішли далі за Руслану. Якщо співачка лише показала місяць, то \"С.К.А.Й.\" вдягся у скафандри і полетів.

Відправив групу у космос режисер відео Андрій Рожен.

\"Це технічно дуже складні зйомки... Але ми не бачимо ніякого сенсу знімати кліпи у ресторанах - такою \"творчістю\" вже нікого не здивуєш\", - каже кліпмейкер.

Космос опинився в Україні 

У кар\'єрі 

\"Нам подобається \"С.К.А.Й.\", це вже наша друга спільна робота. Тому ми не зважаємо на труднощі: тут всі працюють на один результат\", - додає Рожен.

Тим більше саме у небесному просторі музиканти, віддалені від сімейного щастя та затишку, по-справжньому розуміють їхню цінність.

За сюжетом відео на космонавта, якого грає фронтмен \"С.К.А.Й.\" Олег Собчук, на Землі чекає його сім\'я: жінка, дочка та батько.

 

До речі, на роль батька взяли, як повідомляє прес-служба \"С.К.А.Й.\", українського олігарха. У \"родичах\" соліста бойз-бенду опинився президент корпорації \"Артор\" Микола Рогуцький, який минулого року на дострокових виборах рвався у Верховну Раду від Селянського блоку \"Аграрна Україна\".

 У фронтмена \"С.К.А.Й.\" новий батько, олігархічний

Знімали ж кліп не у надто сприятливих погодних умовах. Відбувалася творча робота групи у Щебенському кар‘єрі. Це другий за розмірами кар‘єр в Україні, глибина якого складає понад 60 метрів - це вище навіть за 48-метровий будинок у 16 поверхів.

Підмерзлі актори та музиканти, що змокли під дрібним дощем, втратили почуття часу та простору. Зйомки тривали майже 24 години. І протягом цього часу герої кліпу встигли побувати на \"космічному кораблі\", повернутися у дитинство та навіть зіграти \"концерт\" у безлюдному кар\'єрі.

 

\"Тематика пісні \"Подаруй світло\" - сімейні стосунки, повернення додому... Це дуже важлива для мене пісня, і я радий, що кліп до неї вийде дуже незвичайним\", - фронтмен \"С.К.А.Й.\".

Відео \"Подаруй світло\" вийде у двох варіантах. Чим вони відрізняються - поки що секрет.

За матеріалами прес-служби \"С.К.А.Й.\"

Матеріали по темі