Влада

​У районі Житомирської області за фактом невиплати вчителям заробітної плати розпочали кримінальне провадження

15 листопада 2018, 18:38

У Баранівському районі Житомирської області прокуратура підключилася до проблеми невиплати зарплат вчителям – поліція відкрила кримінальне провадження.

Про це 15 листопада повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«На особистий прийом до першого заступника прокурора Житомирської області Олега Василіва 14 листопада звернулася група вчителів Баранівської ОТГ, серед яких – працівники Баранівської місцевої гімназії та інших загальноосвітніх навчальних закладів. Педагоги поскаржилася на те, що їм протягом жовтня-листопада 2018 року не виплатили заробітну плату, заборгувавши значну суму коштів. Новоград-Волинською місцевою прокуратурою (під юрисдикцію якої підпадає Баранівський район) відомості про невиплату зарплати внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування та розпочато кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України», - поінформувала прокуратура.

Також до першого заступника прокурора області звернулася місцева жителька, яка поскаржилася на те, що її колишній чоловік злісно ухиляється від сплати встановлених рішенням суду аліментів на утримання неповнолітніх дітей – доньки та сина. Унаслідок несплати протягом двох років накопичився борг на загальну суму 45 тис грн. За цим фактом також розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 164 (ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) КК України.

Досудове розслідування в обох кримінальних провадженнях проводить Баранівське відділення поліції.

Нагадаємо, на 1 вересня 2018 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Житомирській області становила 7,8 млн. грн, з неї 2,2 млн. грн припадало на економічно активні підприємства.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі сподіваються за рахунок субвенції з держбюджету на 80% закрити проблему із зарплатами медиків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вчитель педагог зарплата прокуратура  
Матеріали по темі