Фоторепортаж

Манекен з переломом та клас після обстрілу – день відкритих дверей у житомирському навчальному центрі ДШВ. Фоторепортаж

20 листопада 2018, 13:31

З нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України 20 листопада у 199-му Навчальному центрі ДШВ у Житомирі (Чуднівська, 112) відбувся день відкритих дверей.

Анонсуючи захід напередодні, командування ДШВ ЗСУ України зазначало, що «гості свята матимуть змогу ознайомитися з умовами проживання, харчування та підготовки курсантів Начального центру, заняттями особового складу у навчальних класах за напрямками діяльності, практичними заняттями на повітрянодесантному комплексі, заняттями з фізпідготовки тощо».

На стройовому плацу представили бойову техніка Десантно-штурмових військ, а у фойє клубу – сучасні зразки стрілецької зброї.

Також в одному з кабінетів реконструювали шкільний клас, що зазнав обстрілу, з використанням речей із зони ООС та продемонстрували манекени, за допомогою яких курсанти освоюють навички надання першої домедичної допомоги.

Нагадаємо, 21 листопада, з нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних сил України, на базі навчального центру ДШВ ЗС України в Житомирській області відбудуться тактичні навчання. На полігон планує завітати президент України Петро Порошенко.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році на базі навчального центру Високомобільних десантних військ проходив прес-тур для журналістів. Представники ЗМІ проходили психологічне тестування в спеціально облаштованому приміщенні, спробували на смак тротил та навчилися надавати першу медичну допомогу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ десантник день відкритих дверей  
Матеріали по темі