Місто

Суд визнав Чижову невинною у перешкоджанні роботі Житомирського міськвиконкому через помилку в протоколі

28 листопада 2018, 14:01

Корольовський районний суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, відносно Галини Чижової «за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення».

Таке рішення райсуд ухвалив 25 вересня 2018 року, 8 жовтня постанова набрала законної сили.

«Суддя Корольовського районного суду м.Житомира Янчук Н.П. з участю представника за довіреністю особи, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення - Салко І.О., розглянула матеріали, які надійшли з Житомирського ВП про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонерка, проживає за адресою: АДРЕСА_1, за ст.173 КУпАП, встановила: згідно протоколу про адміністративне правопорушення, серії ГР164964, складеного 26.07.2018 року, ОСОБА_1 11.06.2018 року перебуваючи за адресою: АДРЕСА_2, вчинила дрібне хуліганство, а саме порушила публічний порядок під час виконавчого комітету ЖМР, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП», - зазначається у матеріалах суду.

У судовому засіданні Галина Чижова свою вину не визнала та пояснила, що 11.06.2018 року не перебувала в приміщенні прес-центру Житомирської міської ради та будь-яких дій на порушення громадського порядку не вчиняла. В письмових поясненнях наданих в суду зазначила, що протокол відносно неї складений з істотними порушеннями КУпАП, без встановлення дійсних обставин справи. Події відбувались 11.07.2018 року, згідно протоколу вказано що події відбувались 11.06.2018 року, протокол відносно неї було складено інспектором Постовенською Л.В. тільки 26.08.2018 року, тобто з порушенням строків, вказаних в ст.254 КУпАП.

«Таким чином, обставини викладені в протоколі про те, що гр.ОСОБА_1 11.06.2018 року (без зазначення часу вчинення адміністративного правопорушення), вчинила дрібне хуліганство, не підтверджені доказами долученими та дослідженими під час розгляду адміністративної справи. Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП не доведена матеріалами справи, що свідчить про відсутність доказів вчинення нею правопорушення», - визначила суддя Янчук.

Нагадаємо, 11 липня цього року на засіданні міськвиконкому не змогли розглянути «дитячі» питання через присутність на засіданні сторонніх осіб: місцева активістка Галина Чижова відмовилася залишити засідання на час розгляду питань, які стосуються дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За дорученням виконкому юридичний департамент підготував відповідне звернення на ім’я начальника Житомирського відділу поліції.

Як повідомляв Житомир.info, з квітня 2016 року Корольовський райсуд розглядав позов Галини Чижової до мера Житомира Сергія Сухомлина про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди: у позові жінка просила визнати недостовірною інформацію відносно неї, яку було поширено мером 17.02.2016 на виконавчому комітеті Житомирської міської ради та зобовязати відповідача спростувати інформацію шляхом публічного виступу на черговому міськвиконкомі. 19 липня 2017 року суд вирішив залишити заяву без розгляду, бо позивач не з'являлася на судові засідання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком суд Чижова  
Матеріали по темі