Політика

Житомирський адвокат, який захищає Василя Муравицького, став учасником ток-шоу на російському телеканалі

30 November 2018, 15:45

Житомирський адвокат Андрій Гожий став учасником політичного ток-шоу «Место встречи» на російському каналі НТВ.

Зокрема, у програмах від 28 та 29 листопада, записи яких вже виклали на YouTube-каналі, обговорювали запровадження в Україні воєнного стану.

«Для чего вводилось военное положение? Ну ясно не для того, чтобы воевать, тем более с Россией, потому что это чревато, в том числе и для конфетного бизнеса нашего гаранта. Выборы – это первое. Теперь что нужно сделать? Сократить количество электората. Тебе для чего безвиз сделали – давай в Польшу дуй, убегай, голосовать не будешь за Порошенко. А хочешь голосовать за Порошенко – будешь мобилизирован и как миленький проголосуешь на избирательном участке, когда заставит товарищ командир», - висловився під час ефіру Андрій Гожий.

Нагадаємо, Гожий є одним із адвокатів житомирського блогера Василя Муравицького, якого звинувачують у державній зраді.

Як повідомляв Житомир.info, 28 вересня 2018 року в Корольовському районному суді м. Житомира проходило чергове засідання у справі Муравицького: у перерві між представниками праворадикальної організації С14 та адвокатом Андрієм Гожим сталася бійка, що супроводжувалась лайкою з обох сторін, після цього «швидка» повезла до лікарні Андрія Гожого та місцевого журналіста Андрія Лактіонова.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гожий Росія телебачення воєнний стан  
Матеріали по темі